Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 30 mrt
8:45
Blokkers de JO12-2
Westfriezen JO12-1
za 30 mrt
8:45
WELPEN
WELPEN
za 30 mrt
9:00
Westfriezen JO8-1
KGB JO8-1
za 30 mrt
9:00
Westfriezen JO8-3
Oosthuizen JO8-1
za 30 mrt
9:00
Westfriezen JO9-6
SV Spartanen JO9-2
za 30 mrt
9:00
Westfriezen JO9-3
Medemblik FC JO9-1
za 30 mrt
9:00
Westfriezen JO10-3
Zwaluwen 30 HCSV JO10-1
za 30 mrt
9:30
RKEDO JO8-2
Westfriezen JO8-5
za 30 mrt
10:00
FC Den Helder JO8-2
Westfriezen JO8-4
za 30 mrt
10:00
West Frisia JO11-1
Westfriezen JO11-1
za 30 mrt
10:00
West Frisia JO11-3
Westfriezen JO11-4
za 30 mrt
10:00
Westfriezen JO11-3
ALC JO11-1
za 30 mrt
10:15
KSV MO11-1
Westfriezen MO11-1
za 30 mrt
10:15
Westfriezen JO9-1
Rijp (de) JO9-1
za 30 mrt
10:15
Westfriezen JO10-1
Zouaven (de) JO10-1
za 30 mrt
10:15
Westfriezen JO9-2
Blokkers de JO9-2
za 30 mrt
10:15
Westfriezen JO8-2
MOC JO8-1
za 30 mrt
10:30
Alcmaria Victrix MO17-1
Westfriezen MO17-1
za 30 mrt
11:00
Koedijk MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 30 mrt
11:15
Always Forward JO10-7
Westfriezen JO10-2
za 30 mrt
11:30
Texel 94 JO14-1
Westfriezen JO14-1
za 30 mrt
11:30
Westfriezen JO13-4
Medemblik FC JO13-4
za 30 mrt
11:30
Westfriezen JO13-2007-1
Den Helder FC JO13-2007-1
za 30 mrt
11:30
Westfriezen JO12-2
Wieringerwaard JO12-1G
za 30 mrt
12:15
Ilpendam JO17-1
Westfriezen JO17-3
za 30 mrt
12:30
Sporting Andijk MO15-1
Westfriezen MO15-2
za 30 mrt
13:00
Always Forward JO13-2
Westfriezen JO13-1
za 30 mrt
13:00
Texel 94 JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 30 mrt
13:00
Westfriezen JO13-2
Blokkers De JO13-2G
za 30 mrt
13:00
Westfriezen JO13-3
Strandvogels JO13-1
za 30 mrt
13:00
Westfriezen JO14-2
FC Den Helder JO14-2
za 30 mrt
14:30
Westfriezen JO17-2
Zouaven (de) JO17-3
za 30 mrt
14:30
Westfriezen MO15-1
Spirit 30 (SC) MO15-1
za 30 mrt
14:30
Westfriezen JO15-2
Always Forward JO15-4
zo 31 mrt
10:00
Westfriezen 45+1
Valken de 35+1
zo 31 mrt
10:00
Westfriezen 35+1
V.V. Bergen 35+1
zo 31 mrt
11:30
Zouaven (de) 8
Westfriezen 7
zo 31 mrt
12:00
Ilpendam 6
Westfriezen 8
zo 31 mrt
12:00
Westfriezen 5
Kolping Boys 5
zo 31 mrt
12:00
Westfriezen 4
Blokkers de 7
zo 31 mrt
12:00
Westfriezen 6
KGB 6
zo 31 mrt
14:00
VIOS-W 1
Westfriezen 1
zo 31 mrt
14:00
VIOS-W JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 31 mrt
14:00
Westfriezen 9
KGB 8
zo 31 mrt
14:00
Westfriezen JO19-2
VIOS-W JO19-2
za 6 apr
8:45
Spirit 30 (SC) JO8-4
Westfriezen JO8-4
za 6 apr
8:45
Dindua JO9-1
Westfriezen JO9-4
za 6 apr
8:45
WELPEN
WELPEN
za 6 apr
9:00
KGB JO9-3
Westfriezen JO9-5
za 6 apr
9:00
KGB JO11-1
Westfriezen JO11-1
za 6 apr
9:00
Westfriezen JO8-1
Zouaven (de) JO8-1
za 6 apr
9:00
Westfriezen JO8-3
Always Forward JO8-2
za 6 apr
9:00
Westfriezen JO9-6
Opperdoes JO9-1
za 6 apr
9:00
Westfriezen JO11-2
Zouaven (de) JO11-2
za 6 apr
9:00
Westfriezen JO8-2
SEW JO8-1
za 6 apr
9:30
Sporting Andijk JO10-1
Westfriezen JO10-1
za 6 apr
9:30
Sporting Andijk JO10-3
Westfriezen JO10-2
za 6 apr
9:45
WSV 1930 MO11-1
Westfriezen MO11-1
za 6 apr
9:45
Always Forward JO13-2007-1
Westfriezen JO13-2007-1
za 6 apr
10:00
DESS JO11-1
Westfriezen JO11-3
za 6 apr
10:15
Zouaven (de) JO8-4
Westfriezen JO8-5
za 6 apr
10:15
Westfriezen JO12-2
Zouaven (de) JO12-5
za 6 apr
10:15
Westfriezen JO9-3
West Frisia JO9-2
za 6 apr
10:15
Westfriezen JO10-3
Medemblik FC JO10-3
za 6 apr
10:15
Westfriezen JO11-4
Kwiek 78 JO11-2
za 6 apr
10:15
Westfriezen JO9-1
Ilpendam JO9-2
za 6 apr
10:15
Westfriezen JO9-2
HSV Sport 1889 JO9-2
za 6 apr
11:00
Twisk TSV JO12-1
Westfriezen JO12-1
za 6 apr
11:30
Blokkers de MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 6 apr
11:30
Westfriezen JO13-2
Always Forward JO13-3
za 6 apr
11:30
Westfriezen JO13-3
Dynamo JO13-1
za 6 apr
11:30
Westfriezen JO13-4
Hauwert 65 JO13-1
za 6 apr
12:00
ST West Frisia/Dindua MO15-2
Westfriezen MO15-2
za 6 apr
12:15
Purmerend JO13-2
Westfriezen JO13-1
za 6 apr
13:00
Westfriezen MO15-1
Zouaven (de) MO15-1
za 6 apr
13:00
Westfriezen JO14-2
SVW 27 JO14-2
za 6 apr
13:00
Westfriezen JO14-1
Zwaluwen 30 HCSV JO14-1
za 6 apr
13:30
SV Spartanen JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 6 apr
14:30
Westfriezen JO17-2
Sporting Andijk JO17-2
za 6 apr
14:30
Westfriezen JO17-1
Kleine Sluis JO17-1
za 6 apr
14:30
Westfriezen JO15-2
Zouaven (de) JO15-4
za 6 apr
14:45
Volendam (rkav) JO17-5
Westfriezen JO17-3
za 6 apr
15:15
Schagen vv MO17-1
Westfriezen MO17-1
zo 7 apr
9:30
Ilpendam 35+1
Westfriezen 35+1
zo 7 apr
10:00
VVW 45+1
Westfriezen 45+1
zo 7 apr
11:00
Sporting Andijk 3
Westfriezen 9
zo 7 apr
11:30
VVS 46 2
Westfriezen 3
zo 7 apr
11:30
VVS 46 JO19-2
Westfriezen JO19-2
zo 7 apr
12:00
Westfriezen 4
Strandvogels 2
zo 7 apr
12:00
Westfriezen 5
Beemster 5
zo 7 apr
12:00
Westfriezen JO19-3
Winkel JO19-1
zo 7 apr
13:30
Always Forward 8
Westfriezen 6
zo 7 apr
14:00
VVW 1
Westfriezen 1
zo 7 apr
14:00
VVW JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 7 apr
14:00
Westfriezen 8
EVC 2
zo 7 apr
14:00
Westfriezen 7
ASV 55 2
za 13 apr
8:45
Blokkers de JO8-1
Westfriezen JO8-1
za 13 apr
8:45
Blokkers de JO10-2
Westfriezen JO10-3
za 13 apr
9:00
SV Spartanen JO13-3
Westfriezen JO13-3
za 13 apr
9:00
Westfriezen JO9-4
Westfriezen JO9-6
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
di 26 mrt
21:30
Vido DMW3 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
wo 27 mrt
20:00
Westfriezen DMW1 (d)
Kleine Sluis DMW1 (d)
za 30 mrt
11:30
Commandeur/VVW F4 (g)
Westfriezen F3 (g)
zo 31 mrt
9:30
Excelsior '53 D2# (g)
Westfriezen D4 (d)
zo 31 mrt
10:00
SV De Valken E3 (g)
Westfriezen E5 (g)
zo 31 mrt
10:30
Westfriezen DB1 (d)
Con Zelo DB1 (d)
zo 31 mrt
11:30
Westfriezen DC2 (d)
Victoria O DC2# (d)
wo 3 apr
20:00
Westfriezen DMW2 (d)
SV De Valken DMW1 (d)
do 4 apr
19:00
Berdos DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
do 4 apr
19:30
Westfriezen DA1 (d)
Commandeur/VVW DA1 (d)
za 6 apr
10:00
Westfriezen E4 (g)
Vido E2 (g)
za 6 apr
10:00
Westfriezen F3 (g)
Vriendschap/TOB F1 (g)
za 6 apr
10:45
Victoria O D1# (g)
Westfriezen D2 (g)
za 6 apr
11:00
Westfriezen E1 (g)
Westfriesland/SEW E1 (g)
za 6 apr
11:00
Westfriezen E6 (g)
Vido E4 (g)
za 6 apr
11:00
Meteoor F2 (g)
Westfriezen F1# (g)
za 6 apr
12:00
Westfriezen E5 (g)
KRAS/Volendam E2 (g)
za 6 apr
13:00
Commandeur/VVW D4 (g)
Westfriezen D4 (g)
za 6 apr
13:05
Vrone D1 (g)
Westfriezen D3 (g)
za 6 apr
19:30
Hugo Girls DA1 (d)
Westfriezen DA3 (d)
zo 7 apr
10:00
DSS D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 7 apr
10:00
Hauwert F1 (g)
Westfriezen F2# (g)
zo 7 apr
10:00
Zaanstreek DC1# (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 7 apr
10:30
H.V. Blokker E1# (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 7 apr
10:45
Westfriezen DA2 (d)
Westsite DA1 (d)
zo 7 apr
11:00
Zaanstreek E1 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 7 apr
12:00
Westfriezen DA1 (d)
D.S.O. DA1 (d)
zo 7 apr
13:15
Westfriezen DS1 (d)
C.S.V. Handbal DS1 (d)
zo 7 apr
13:15
D.T.S. '48 DS3 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 7 apr
13:25
Meervogels'60 DC2 (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 7 apr
14:30
Westfriezen DS2 (d)
Graftdijk DS2 (d)
ma 8 apr
19:30
Westfriezen DMW2 (d)
Spartanen DMW1 (d)
wo 10 apr
19:30
Kleine Sluis DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
za 13 apr
9:30
Westfriezen F1# (g)
Victoria O F1 (g)
za 13 apr
9:30
Westfriezen F2# (g)
Commandeur/VVW F4 (g)
za 13 apr
10:00
Westfriezen D4 (g)
Meteoor D1 (g)
za 13 apr
10:00
Meteoor E2 (g)
Westfriezen E6 (g)
za 13 apr
10:15
Westfriezen E3 (g)
C.S.V. Handbal E1 (g)
za 13 apr
11:00
Westfriezen D3 (g)
KSV D2 (g)
za 13 apr
11:15
Westfriezen E2 (g)
Spartanen E1 (g)
za 13 apr
12:00
Westfriezen D2 (g)
Hauwert D1# (g)
za 13 apr
12:00
Westfriesland/SEW E5 (g)
Westfriezen E5 (g)
za 13 apr
13:00
Westfriezen D1 (g)
Tornado D1 (g)
za 13 apr
14:00
Westfriezen DC2 (d)
Commandeur/VVW DC3 (d)
zo 14 apr
10:55
Niedorp E1 (g)
Westfriezen E4 (g)
zo 14 apr
11:00
Westfriezen DB2 (d)
Excelsior '53 DB1# (d)
zo 14 apr
11:00
Westsite F1 (g)
Westfriezen F3 (g)
zo 14 apr
11:15
Spartanen DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 14 apr
11:50
Vrone E1 (g)
Westfriezen E1 (g)
zo 14 apr
12:00
Westfriezen DB1 (d)
Spartanen DB1 (d)
zo 14 apr
13:00
Westfriezen DA3 (d)
Meteoor DA1 (d)
zo 14 apr
13:15
Tornado DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 14 apr
14:00
Vriendschap/TOB DS2 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 14 apr
14:15
Westfriezen DS3 (d)
Quick DS2 (d)
ma 15 apr
19:30
Victoria O DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
di 16 apr
18:00
Westfriezen D3 (g)
KSV D2 (g)
di 16 apr
19:00
Westfriezen DC2 (d)
Spartanen DC1 (d)
di 16 apr
19:00
H.C.V. '90 DC1 (d)
Westfriezen DC1 (d)
wo 17 apr
18:30
H.C.V. '90 E1 (g)
Westfriezen E1 (g)
wo 17 apr
19:00
Westfriezen D1 (g)
S.C. Dynamo D1# (g)
do 18 apr
19:00
Westfriesland/SEW D3 (g)
Westfriezen D2 (g)
do 18 apr
20:00
Westfriesland/SEW DB3 (d)
Westfriezen DB1 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend