Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
wo 18 sep
19:30
Rijp (de) MO19-1
Westfriezen MO19-1
za 21 sep
8:30
Purmersteijn JO8-3
Westfriezen JO8-2
za 21 sep
8:45
Blokkers de JO10-4
Westfriezen JO10-3
za 21 sep
9:00
Westfriezen JO8-6
De Wherevogels JO8-1
za 21 sep
9:00
Westfriezen JO8-5
Zouaven (de) JO8-3
za 21 sep
9:00
Westfriezen JO9-4
West Frisia JO9-2
za 21 sep
9:00
Westfriezen JO9-3
Medemblik FC JO9-1
za 21 sep
9:00
Westfriezen JO9-6
Always Forward JO9-5
za 21 sep
9:00
Hollandia JO13-3
Westfriezen JO13-1
za 21 sep
9:00
Apollo 68 JO8-1
Westfriezen JO8-3
za 21 sep
9:00
Zouaven (de) JO10-2
Westfriezen JO10-2
za 21 sep
9:00
Grasshoppers JO10-1
Westfriezen JO10-5
za 21 sep
9:30
Hauwert 65 JO10-2
Westfriezen JO10-4
za 21 sep
10:00
Westfriezen MO13-2
SV Spartanen MO13-1
za 21 sep
10:00
JVC JO8-1
Westfriezen JO8-4
za 21 sep
10:00
West Frisia JO12-1
Westfriezen JO12-2
za 21 sep
10:00
Always Forward JO11-1
Westfriezen JO11-1
za 21 sep
10:15
Westfriezen JO9-2
Valken de JO9-1
za 21 sep
10:15
Westfriezen JO10-1
Blokkers de JO10-1
za 21 sep
10:15
Westfriezen JO10-7
Zouaven (de) JO10-6
za 21 sep
10:15
Westfriezen JO10-6
Berkhout JO10-1
za 21 sep
10:15
Westfriezen JO11-3
Zouaven (de) JO11-3
za 21 sep
10:30
Spirit 30 (SC) JO9-1
Westfriezen JO9-1
za 21 sep
10:30
Jong Holland MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 21 sep
11:00
KGB JO9-2
Westfriezen JO9-5
za 21 sep
11:00
HSV Sport 1889 JO14-1
Westfriezen JO14-3
za 21 sep
11:00
Sporting Andijk JO13-1
Westfriezen JO13-3
za 21 sep
11:00
WSW JO15-1
Westfriezen JO15-2
za 21 sep
11:15
Always Forward JO11-4
Westfriezen JO11-2
za 21 sep
11:30
Westfriezen JO13-2
Kleine Sluis JO13-3G
za 21 sep
11:30
Westfriezen MO15-1
ST West Frisia/Dindua MO15-1
za 21 sep
11:30
Westfriezen JO12-1
Always Forward JO12-2
za 21 sep
11:30
Westfriezen JO12-3
Valken de JO12-2
za 21 sep
11:30
Blokkers de JO12-3
Westfriezen JO12-4
za 21 sep
12:00
HB Westfriezen D2
HB Spartanen D2
za 21 sep
12:30
Koedijk JO17-2
Westfriezen JO17-2
za 21 sep
12:45
Westfriezen MO17-1
ADO '20 MO17-2
za 21 sep
12:45
Victoria O JO14-1
Westfriezen JO14-1
za 21 sep
13:00
Westfriezen JO15-1
FC Den Helder JO15-1
za 21 sep
13:00
Westfriezen JO14-2
Blokkers de JO14-2
za 21 sep
14:30
Westfriezen JO17-1
Wieringermeer JO17-1
za 21 sep
14:30
Westfriezen JO16-1
Always Forward JO16-4
zo 22 sep
10:00
Westfriezen 4
Blokkers de 6
zo 22 sep
10:00
Westfriezen 35+1
Oosthuizen 35+1
zo 22 sep
10:30
Sporting Andijk 45+1
Westfriezen 45+1
zo 22 sep
11:30
Westfriezen 2
HBC 2
zo 22 sep
11:30
SEW 2
Westfriezen 3
zo 22 sep
11:30
RKEDO JO19-1
Westfriezen JO19-3
zo 22 sep
11:30
KSV JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 22 sep
12:00
Westfriezen JO19-2
ALC JO19-1
zo 22 sep
12:00
Westfriezen 7
SV Spartanen 7
zo 22 sep
12:00
SV Spartanen 6
Westfriezen 6
zo 22 sep
12:45
Hauwert 65 VR1
Westfriezen VR1
zo 22 sep
14:00
Westfriezen 1
KGB 1
zo 22 sep
14:00
Westfriezen 8
KGB 7
zo 22 sep
14:00
Kwiek 78 4
Westfriezen 5
za 28 sep
8:45
ZOB JO8-1
Westfriezen JO8-2
za 28 sep
8:45
West Frisia JO10-2
Westfriezen JO10-3
za 28 sep
8:45
Spirit 30 (SC) JO11-2
Westfriezen JO11-3
za 28 sep
9:00
Westfriezen JO8-4
Schagen United JO8-3
za 28 sep
9:00
Westfriezen JO8-1
Zouaven (de) JO8-1
za 28 sep
9:00
Westfriezen JO8-3
Dynamo JO8-1
za 28 sep
9:00
Westfriezen JO8-6
Always Forward JO8-3
za 28 sep
9:00
Westfriezen JO9-3
Berkhout JO9-1
za 28 sep
9:30
Hauwert 65 JO8-1
Westfriezen JO8-5
za 28 sep
9:30
Sporting Andijk JO9-2
Westfriezen JO9-6
za 28 sep
10:00
Westfriezen JO13-3
Zwaagdijk RKVV JO13-1
za 28 sep
10:15
Westfriezen JO9-2
West Frisia JO9-1
za 28 sep
10:15
Westfriezen JO9-1
VVS 46 JO9-1
za 28 sep
10:15
Westfriezen JO10-2
Westfriezen JO10-1
za 28 sep
10:15
Westfriezen JO10-5
SEW JO10-1
za 28 sep
10:15
Westfriezen JO10-4
DESS JO10-1
za 28 sep
10:30
Castricum FC JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 28 sep
10:30
Beemster JO10-2
Westfriezen JO10-6
za 28 sep
10:30
Spirit 30 (SC) JO11-1
Westfriezen JO11-1
za 28 sep
11:00
Valken de JO9-2
Westfriezen JO9-5
za 28 sep
11:00
HSV Sport 1889 JO12-2
Westfriezen JO12-3
za 28 sep
11:30
Westfriezen MO13-1
DSS MO13-1
za 28 sep
11:30
Westfriezen JO12-4
West Frisia JO12-2
za 28 sep
11:30
Westfriezen JO12-1
Victoria O JO12-1
za 28 sep
11:30
Westfriezen JO12-2
Woudia JO12-1
za 28 sep
11:30
Westfriezen JO11-2
SEW JO11-1
za 28 sep
11:30
DESS MO13-1
Westfriezen MO13-2
za 28 sep
11:30
EVC JO17-1
Westfriezen JO17-1
za 28 sep
12:00
SEW JO14-1
Westfriezen JO14-2
za 28 sep
12:30
Spirit 30 (SC) JO13-2
Westfriezen JO13-2
za 28 sep
12:30
Berkhout JO16-1
Westfriezen JO16-1
za 28 sep
13:00
Westfriezen JO13-1
Always Forward JO13-1
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 21 sep
10:00
Westfriezen E2 (g)
Excelsior '53 E1# (g)
za 21 sep
10:00
Westfriezen F2 (g)
Excelsior '53 F2# (g)
za 21 sep
10:00
Z.A.P. F1# (g)
Westfriezen F1# (g)
za 21 sep
11:00
Westfriezen E3 (g)
Niedorp E1 (g)
za 21 sep
11:00
Westfriezen E1 (g)
Commandeur/VVW E2 (g)
za 21 sep
11:45
St. George E2 (g)
Westfriezen E5 (g)
za 21 sep
12:00
Westfriezen D2 (g)
Spartanen D2 (g)
za 21 sep
12:30
Victoria O DC2 (d)
Westfriezen DC2 (d)
za 21 sep
13:00
Westfriezen D1 (g)
JuRo Unirek/VZV D1# (g)
za 21 sep
14:00
Westfriezen DC3 (d)
Victoria O DC3 (d)
za 21 sep
14:45
Vrone DC1 (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 22 sep
10:00
Meteoor E2 (g)
Westfriezen E4 (g)
zo 22 sep
11:00
Westfriezen DB1 (d)
Spartanen DB1# (d)
zo 22 sep
11:00
H.V. Blokker D1 (g)
Westfriezen D3 (g)
zo 22 sep
11:00
SSV/Sporting S DA1 (d)
Westfriezen DA3 (d)
zo 22 sep
11:45
Commandeur/VVW DA1 (d)
Westfriezen DA2 (d)
zo 22 sep
12:00
Westfriezen DA1 (d)
Lacom '91 DA1# (d)
zo 22 sep
12:20
VOS DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 22 sep
13:15
Westfriezen DS3 (d)
Commandeur/VVW DS4 (d)
zo 22 sep
13:20
Victoria O DS3 (d)
Westfriezen DS2 (d)
ma 23 sep
20:00
Westfriezen DMW2 (d)
Niedorp DMW1 (d)
di 24 sep
20:30
KSV DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
za 28 sep
10:00
Westfriezen F1# (g)
DSS F1 (g)
za 28 sep
10:00
Westfriezen F2 (g)
Vido F1 (g)
za 28 sep
10:30
Westfriezen D3 (g)
Vriendschap/TOB D4 (g)
za 28 sep
10:45
Westfriezen E4 (g)
Vido E4 (g)
za 28 sep
11:30
Westfriezen DC2 (d)
Commandeur/VVW DC3 (d)
za 28 sep
11:45
Westfriezen E2 (g)
St. George E1# (g)
za 28 sep
12:15
S.C. Dynamo D1 (g)
Westfriezen D2 (g)
za 28 sep
12:30
Westfriezen DC1 (d)
JuRo Unirek/VZV DC1 (d)
za 28 sep
12:45
Westfriezen E5 (g)
Vido E3 (g)
za 28 sep
13:00
Westfriesland/SEW DC4 (d)
Westfriezen DC3 (d)
zo 29 sep
10:00
DSS D1 (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 29 sep
10:30
Westfriezen DA3 (d)
A & O DA1 (d)
zo 29 sep
11:30
Sporting Andijk E2 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 29 sep
11:45
Westfriezen DS2 (d)
SV De Valken DS2 (d)
zo 29 sep
11:50
D.S.O. DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 29 sep
11:50
Victoria O DS4 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 29 sep
12:40
Niedorp DC1 (d)
Westfriezen DC4 (d)
zo 29 sep
13:00
Westfriezen DS1 (d)
KDO DS1 (d)
zo 29 sep
14:00
SV De Valken DB1 (d)
Westfriezen DB1 (d)
ma 30 sep
19:00
Vido DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
ma 30 sep
19:30
Westfriezen DMW1 (d)
S.V. Wieringerwaard DMW1 (d)
za 5 okt
10:00
Westfriezen D2 (g)
SV De Valken D1 (g)
za 5 okt
10:00
Westfriezen E3 (g)
SV De Valken E1# (g)
za 5 okt
10:50
Spartanen F1 (g)
Westfriezen F1# (g)
za 5 okt
11:00
Westfriezen E1 (g)
Sporting Andijk E1 (g)
za 5 okt
11:00
Westfriezen D1 (g)
Z.A.P. D1# (g)
za 5 okt
11:40
Spartanen E3 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 5 okt
12:00
Westfriezen DC4 (d)
DSS DC1# (d)
za 5 okt
12:00
Commandeur/VVW D3 (g)
Westfriezen D3 (g)
za 5 okt
13:00
Westfriezen DC3 (d)
SV De Valken DC2# (d)
za 5 okt
15:00
Westfriesland/SEW E2 (g)
Westfriezen E5 (g)
zo 6 okt
10:00
SV De Valken F1 (g)
Westfriezen F2 (g)
zo 6 okt
10:00
Vido E2 (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 6 okt
10:45
Westfriezen DA2 (d)
D.T.S. '48 DA1# (d)
zo 6 okt
10:50
D.S.O. DC1# (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 6 okt
10:50
SV De Valken DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 6 okt
11:45
Commandeur/VVW DA2 (d)
Westfriezen DA3 (d)
zo 6 okt
12:00
Westfriezen DS2 (d)
D.T.S. '48 DS2 (d)
zo 6 okt
12:30
Excelsior '53 DC2 (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 6 okt
13:15
Westfriezen DS1 (d)
DSOV DS1 (d)
zo 6 okt
13:30
Meteoor DS2 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 6 okt
15:00
Hauwert DB1 (d)
Westfriezen DB1 (d)
ma 7 okt
19:30
Westfriezen DMW1 (d)
Hollandia T DMW1 (d)
ma 7 okt
20:00
Commandeur/VVW DMW2 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
za 12 okt
10:00
Victoria O E1# (g)
Westfriezen E1 (g)
za 12 okt
10:30
Westfriezen D3 (g)
SV De Valken D2 (g)
za 12 okt
10:30
Westfriezen F2 (g)
Hauwert F1 (g)
za 12 okt
10:30
Westfriezen F1# (g)
Westfriesland/SEW F1 (g)
za 12 okt
11:00
Commandeur/VVW DC4# (d)
Westfriezen DC3 (d)
za 12 okt
11:30
Westfriezen DC2 (d)
Hauwert DC1 (d)
za 12 okt
11:30
Westfriezen E5 (g)
Excelsior '53 E2 (g)
za 12 okt
12:30
Westfriezen DC1 (d)
Commandeur/VVW DC1 (d)
za 12 okt
13:15
KSV D1 (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 13 okt
10:00
D.T.S. '48 E2 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 13 okt
10:00
D.W.O.W. D1 (g)
Westfriezen D2 (g)
zo 13 okt
10:30
Westfriezen DB1 (d)
Victoria O DB2 (d)
zo 13 okt
11:30
Westfriezen DA3 (d)
SV De Valken DA2 (d)
zo 13 okt
12:00
S.C. Dynamo DA1 (d)
Westfriezen DA2 (d)
zo 13 okt
12:45
Westfriezen DA1 (d)
Victoria O DA1 (d)
zo 13 okt
13:00
Quick DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 13 okt
13:00
Westfriesland/SEW DS5 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 13 okt
14:00
Westfriezen DS3 (d)
Westfriesland/SEW DS6 (d)
ma 14 okt
19:00
SV De Valken DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
ma 14 okt
19:30
Westfriezen DMW2 (d)
Victoria O DMW3 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend