Hoofdsponsorshoofdsponsoren icoon

Datum
Aanvang
Thuis
Uit
za 19 okt
10:30
Purmerend JO13-3
Westfriezen JO13-3
za 19 okt
13:00
Westfriezen JO14-1
Volendam (rkav) JO14-2
zo 20 okt
10:00
Always Forward 10
Westfriezen 7
zo 20 okt
11:00
VVW 2
Westfriezen 2
zo 20 okt
12:00
Westfriezen VR1
KSV VR1
zo 20 okt
12:00
West Frisia 4
Westfriezen 8
zo 20 okt
14:00
Westfriezen JO19-1
WV-HEDW JO19-2
zo 20 okt
14:00
VVW 1
Westfriezen 1
zo 20 okt
14:00
DWOW 3
Westfriezen 4
za 26 okt
9:30
Dindua JO14-1
Westfriezen JO14-2
za 26 okt
10:00
Westfriezen JO13-3
Always Forward JO13-4
za 26 okt
10:00
Blokkers de MO13-1
Westfriezen MO13-2
za 26 okt
10:30
Reiger Boys JO17-3
Westfriezen JO17-2
za 26 okt
11:00
SV Spartanen JO15-2
Westfriezen JO15-2
za 26 okt
11:00
Victoria O JO13-1
Westfriezen JO13-2
za 26 okt
11:30
Westfriezen JO14-3
VVS 46 JO14-2
za 26 okt
11:30
Westfriezen MO13-1
ADO '20 MO13-1
za 26 okt
13:00
Westfriezen JO13-1
Purmersteijn JO13-3
za 26 okt
13:00
Westfriezen MO15-1
ALC MO15-1
za 26 okt
13:00
Zouaven (de) JO17-1
Westfriezen JO17-1
za 26 okt
14:30
Westfriezen JO16-1
Dindua JO16-1
za 26 okt
14:30
KGB MO19-1
Westfriezen MO19-1
zo 27 okt
10:00
Westfriezen 45+1
SEW 45+1
zo 27 okt
10:00
Westfriezen 6
DESS 2
zo 27 okt
11:00
EVC 35+1
Westfriezen 35+1
zo 27 okt
11:30
Westfriezen 2
Meervogels 31 2
zo 27 okt
11:30
KGB JO19-1
Westfriezen JO19-1
zo 27 okt
12:00
Westfriezen 3
Kleine Sluis 2
zo 27 okt
12:00
Westfriezen JO19-2
Geel Zwart 30 JO19-1
zo 27 okt
13:00
Hollandia 3
Westfriezen 8
zo 27 okt
14:00
Westfriezen 5
HOSV 2
zo 27 okt
14:00
Westfriezen 7
Always Forward 6
zo 27 okt
14:00
Westfriezen 1
KSV 1
zo 27 okt
14:00
SV Spartanen JO19-2
Westfriezen JO19-3
zo 27 okt
14:00
Koedijk VR1
Westfriezen VR1
zo 27 okt
14:30
SEW 5
Westfriezen 4
di 29 okt
19:00
SVW 27 JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 2 nov
9:30
KGB JO13-2
Westfriezen JO13-3
za 2 nov
10:00
Westfriezen MO13-2
ST West Frisia/Dindua MO13-1
za 2 nov
11:00
Medemblik FC JO14-2
Westfriezen JO14-3
za 2 nov
11:00
Always Forward JO14-2
Westfriezen JO14-1
za 2 nov
11:00
Zeevogels MO17-1
Westfriezen MO17-1
za 2 nov
11:30
Westfriezen JO13-2
Reiger Boys JO13-3
za 2 nov
11:30
Westfriezen MO13-1
Jong Holland MO13-1
za 2 nov
12:00
Koedijk JO13-1
Westfriezen JO13-1
za 2 nov
13:00
Westfriezen JO15-1
ZOB JO15-1
za 2 nov
13:00
Westfriezen JO14-2
Kwiek 78 JO14-1
za 2 nov
13:00
Wieringermeer JO17-1
Westfriezen JO17-1
za 2 nov
13:00
HSV Sport 1889 JO16-1
Westfriezen JO16-1
za 2 nov
14:15
Nieuwe Niedorp MO15-1
Westfriezen MO15-1
za 2 nov
14:30
Westfriezen JO17-2
Dindua JO17-1
za 2 nov
14:30
Westfriezen MO19-1
Zouaven (de) MO19-1
za 2 nov
14:30
Westfriezen JO15-2
Blokkers de JO15-2
zo 3 nov
9:30
Dynamo 4
Westfriezen 5
zo 3 nov
10:00
Westfriezen 35+1
ST Con Zelo/VZV 35+1
zo 3 nov
10:00
Westfriezen 4
Always Forward 5
zo 3 nov
11:00
Zuidermeer 2
Westfriezen 6
zo 3 nov
11:00
LSVV 2
Westfriezen 2
zo 3 nov
11:00
Con Zelo 2
Westfriezen 3
zo 3 nov
12:00
Westfriezen JO19-3
Victoria O JO19-2
zo 3 nov
12:00
Westfriezen VR1
Twisk TSV VR1
zo 3 nov
12:00
Woudia JO19-1
Westfriezen JO19-2
zo 3 nov
14:00
Westfriezen 8
ASV 55 2
zo 3 nov
14:00
SEW 1
Westfriezen 1
zo 3 nov
14:15
Westfriezen JO19-1
LSVV JO19-1
za 9 nov
8:30
DSS MO13-1
Westfriezen MO13-1
za 9 nov
9:00
Wieringermeer MO13-1
Westfriezen MO13-2
za 9 nov
10:00
Westfriezen JO13-3
Strandvogels JO13-1
za 9 nov
11:15
Strandvogels JO14-1
Westfriezen JO14-2
za 9 nov
11:30
Succes MO15-1
Westfriezen MO15-1
za 9 nov
12:00
De Wherevogels JO13-2
Westfriezen JO13-2
za 9 nov
12:30
WSW MO19-1
Westfriezen MO19-1
za 9 nov
13:00
Westfriezen JO13-1
Reiger Boys JO13-1
za 9 nov
13:00
Westfriezen JO14-1
KSV JO14-1
za 9 nov
13:00
Westfriezen JO14-3
Zouaven (de) JO14-3
za 9 nov
13:00
FC Uitgeest JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 9 nov
14:00
Winkel MO17-1
Westfriezen MO17-1
za 9 nov
14:30
Westfriezen JO17-1
EVC JO17-1
za 9 nov
14:30
Westfriezen JO15-2
MOC JO15-1
za 9 nov
14:30
Westfriezen JO17-2
WBSV JO17-1
za 9 nov
14:30
Sporting Andijk JO16-2
Westfriezen JO16-1
zo 10 nov
9:45
Westfriezen 45+1
Hollandia 45+1
zo 10 nov
10:00
Westfriezen 6
RKEDO 5
zo 10 nov
10:00
Westfriezen JO19-3
ST SSV/Sporting S JO19-1
zo 10 nov
10:30
Valken de 35+1
Westfriezen 35+1
zo 10 nov
11:00
Sporting Andijk 2
Westfriezen 8
zo 10 nov
11:30
Westfriezen 2
Geel Wit '20 sv. 2
zo 10 nov
12:00
Westfriezen 3
ZAP 3
zo 10 nov
12:00
Westfriezen VR1
Spirit 30 (SC) VR1
zo 10 nov
12:00
Strandvogels 2
Westfriezen 4
zo 10 nov
14:00
Westfriezen 5
RKEDO 7
zo 10 nov
14:00
Westfriezen 1
Hugo Boys 1
zo 10 nov
14:00
Strandvogels 3
Westfriezen 7
zo 10 nov
14:00
Medemblik FC JO19-1
Westfriezen JO19-2
zo 10 nov
14:15
Westfriezen JO19-1
VVW JO19-1
za 16 nov
10:00
Westfriezen MO13-2
Medemblik FC MO13-1
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
zo 20 okt
10:30
Hauwert E1 (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 20 okt
13:00
Westfriezen DS1 (d)
KDO DS1 (d)
ma 21 okt
19:00
Hauwert DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
za 26 okt
10:15
Westfriezen D1 (g)
Victoria O D1# (g)
za 26 okt
10:45
Victoria O E2 (d)
Westfriezen E4 (g)
za 26 okt
11:00
Westfriezen DC2 (d)
Vido DC1 (d)
za 26 okt
11:15
Westfriesland/SEW F3 (g)
Westfriezen F1# (g)
za 26 okt
11:15
Westfriesland/SEW F4 (g)
Westfriezen F3 (g)
za 26 okt
11:30
Commandeur/VVW F4 (g)
Westfriezen F4 (g)
za 26 okt
11:55
Spartanen E3 (g)
Westfriezen E5 (g)
za 26 okt
12:00
Westfriezen DC1 (d)
Westfriesland/SEW DC3 (d)
za 26 okt
19:00
Zwaluwen '30 DS1 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 27 okt
9:30
Hauwert D2 (g)
Westfriezen D3 (d)
zo 27 okt
10:50
Vrone F1 (g)
Westfriezen F2 (g)
zo 27 okt
10:55
Meteoor E1 (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 27 okt
11:00
A & O DC2 (d)
Westfriezen DC4 (d)
zo 27 okt
11:00
Westfriezen DB1 (d)
Quick DB1# (d)
zo 27 okt
11:15
Sporting Andijk E2 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 27 okt
12:00
Westfriezen DA3 (d)
C.S.V. Handbal DA1 (d)
zo 27 okt
12:10
Sporting Andijk E1# (g)
Westfriezen E1 (g)
zo 27 okt
12:20
Excelsior '53 D1 (g)
Westfriezen D2 (g)
zo 27 okt
12:40
LHV DA1# (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 27 okt
13:20
OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 27 okt
13:40
Jupiter '76 DS1 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 27 okt
13:45
Con Zelo DA2# (d)
Westfriezen DA2 (d)
ma 28 okt
19:00
Kleine Sluis DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
wo 30 okt
21:00
Westfriezen DMW2 (d)
Vido DMW2 (d)
za 2 nov
9:00
Westfriezen F1# (g)
Commandeur/VVW F2# (g)
za 2 nov
9:00
Westfriezen F3 (g)
Commandeur/VVW F4 (g)
za 2 nov
9:45
Westfriezen E5 (g)
SSV/Sporting S E1 (g)
za 2 nov
10:45
Westfriezen E4 (g)
Sporting Andijk E2 (g)
za 2 nov
11:00
Commandeur/VVW D1# (g)
Westfriezen D2 (g)
za 2 nov
11:45
Westfriezen E3 (g)
Excelsior '53 E2 (g)
za 2 nov
12:45
Westfriezen E2 (g)
Niedorp E1 (g)
za 2 nov
13:45
Westfriezen E1 (g)
Tornado E1 (g)
za 2 nov
17:00
Westfriesland/SEW D5 (g)
Westfriezen D3 (d)
za 2 nov
19:30
Hollandia T DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 3 nov
10:00
Excelsior '53 DC1# (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 3 nov
10:30
Westfriezen DA2 (d)
SSV/Sporting S DA1 (d)
zo 3 nov
11:00
Hauwert DC1 (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 3 nov
11:45
Westfriezen DS2 (d)
H.V. Blokker DS1 (d)
zo 3 nov
12:00
Excelsior '53 D2# (g)
Westfriezen D1 (g)
zo 3 nov
12:50
C.S.V. Handbal DC1 (d)
Westfriezen DC4 (d)
zo 3 nov
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Tornado DS2 (d)
zo 3 nov
14:00
Fulmen/Fidelitas DA1# (d)
Westfriezen DA3 (d)
zo 3 nov
14:15
Westfriezen DS3 (d)
Victoria O DS4 (d)
zo 3 nov
16:15
Vriendschap/TOB DB1 (d)
Westfriezen DB1 (d)
di 5 nov
20:00
Westfriezen DS1 (d)
JuRo Unirek/VZV DS2 (d)
wo 6 nov
19:00
H.C.V. '90 DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
wo 6 nov
21:00
Westfriezen DMW1 (d)
S.V. Wieringerwaard DMW1 (d)
za 9 nov
10:00
Westfriezen D3 (d)
Vriendschap/TOB D4 (g)
za 9 nov
10:45
Westfriezen D2 (g)
Spartanen D1# (g)
za 9 nov
11:30
Commandeur/VVW F1# (g)
Westfriezen F2 (g)
za 9 nov
11:30
Westfriezen D1 (g)
SV De Valken D2 (g)
za 9 nov
11:45
D.T.S. '48 E1# (g)
Westfriezen E1 (g)
za 9 nov
11:45
Westfriesland/SEW E2# (g)
Westfriezen E3 (g)
za 9 nov
12:15
Westfriezen DC4 (d)
KSV DC3 (d)
za 9 nov
13:15
Westfriezen DC2 (d)
Excelsior '53 DC2 (d)
za 9 nov
14:00
Vido F2 (g)
Westfriezen F4 (g)
za 9 nov
14:15
Westfriezen DC1 (d)
Spartanen DC1# (d)
za 9 nov
20:15
Lacom '91 DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 10 nov
10:00
SV De Valken E2 (g)
Westfriezen E5 (g)
zo 10 nov
10:20
Excelsior '53 E2 (g)
Westfriezen E4 (g)
zo 10 nov
11:00
SV De Valken E1# (g)
Westfriezen E2 (g)
zo 10 nov
11:00
Westfriezen DA3 (d)
Kleine Sluis DA1 (d)
zo 10 nov
11:30
D.S.O. DC2# (d)
Westfriezen DC3 (d)
zo 10 nov
12:15
Westfriezen DA1 (d)
KDO DA1# (d)
zo 10 nov
12:25
Berdos DA1# (d)
Westfriezen DA2 (d)
zo 10 nov
13:00
SV De Valken F1 (g)
Westfriezen F1# (g)
zo 10 nov
13:30
Westfriezen DB1 (d)
Victoria O DB2 (d)
zo 10 nov
14:15
Westfriesland/SEW DS6 (d)
Westfriezen DS3 (d)
wo 13 nov
21:00
Westfriezen DMW2 (d)
Tornado DMW3 (d)
za 16 nov
9:00
Westfriezen F3 (g)
Westfriezen F4 (g)
za 16 nov
9:45
Westfriezen F2 (g)
A & O F1# (g)
za 16 nov
9:45
Westfriezen F1# (g)
Quick F1 (g)
za 16 nov
10:30
Westfriezen E5 (g)
Quick E1 (g)
za 16 nov
11:00
Tonegido DC1# (d)
Westfriezen DC3 (d)
za 16 nov
11:30
Westfriezen E4 (g)
Westfriesland/SEW E2# (g)
za 16 nov
11:40
Spartanen D2 (g)
Westfriezen D3 (d)
za 16 nov
11:40
S.C. Dynamo DC2 (d)
Westfriezen DC4 (d)
za 16 nov
12:30
Westfriezen D1 (g)
St. George D1 (g)
za 16 nov
13:15
Westfriezen E2 (g)
Victoria O E1# (g)
za 16 nov
13:45
Westfriesland/SEW DC4 (d)
Westfriezen DC2 (d)
za 16 nov
14:15
Westfriezen E1 (g)
Westfriesland/SEW E1# (g)
za 16 nov
14:30
Vriendschap/TOB D2 (g)
Westfriezen D2 (g)
za 16 nov
15:15
Westfriezen E3 (g)
KRAS/Volendam E5 (g)
zo 17 nov
10:30
Westfriezen DS3 (d)
Spartanen DS4 (d)
zo 17 nov
11:20
S.C. Dynamo DA2 (d)
Westfriezen DA3 (d)
zo 17 nov
11:35
Westsite DA1# (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 17 nov
11:45
Westfriezen DS2 (d)
Spartanen DS3 (d)
zo 17 nov
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Victoria O DS1 (d)
zo 17 nov
13:05
Victoria O DA1 (d)
Westfriezen DA2 (d)
zo 17 nov
13:20
Meteoor DB1# (d)
Westfriezen DB1 (d)

Webshopwebshop icoon

product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding
product afbeelding

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend