Activiteiten
activiteiten overzicht
Datum
Activiteit
Voetbal
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
do 21 mrt
19:30
DTS JO19-1
Westfriezen JO19-1
vr 22 mrt
20:00
Berkhout VR30+1
Westfriezen VR30+1
vr 22 mrt
20:30
Westfriezen VR30+1
Grasshoppers VR30+1
vr 22 mrt
20:30
Berkhout 35+2
Westfriezen 35+1
vr 22 mrt
21:00
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+3
vr 22 mrt
21:00
Berkhout VR30+2
Westfriezen VR30+1
vr 22 mrt
21:30
Westfriezen VR30+1
VVS 46 VR30+1
vr 22 mrt
21:30
Hollandia 35+1
Westfriezen 35+1
vr 22 mrt
22:00
Westfriezen 35+1
SV Spartanen 35+2
za 23 mrt
10:00
Westfriezen JO13-3
s.v. Enkhuizen JO13-2
za 23 mrt
10:15
Westfriezen JO12-5
HSV JO12-1
za 23 mrt
10:30
Always Forward MO15-3
Westfriezen MO15-2
za 23 mrt
11:00
Westfriezen MO15-1
DESS MO15-1
za 23 mrt
11:30
Westfriezen JO12-1
Hercules Zaandam sc JO12-1
za 23 mrt
11:30
Westfriezen JO13-4
Volendam (rkav) JO13-4
za 23 mrt
12:00
Monnickendam MO17-1 (9-tal)
Westfriezen MO17-1
za 23 mrt
12:30
Westfriezen MO20-1
ZOB MO20-1
za 23 mrt
12:30
RCZ JO17-1
Westfriezen JO17-2
za 23 mrt
13:00
Westfriezen JO16-2
Zouaven De JO16-1JM
za 23 mrt
13:00
Westfriezen JO14-1
RCZ JO14-1
za 23 mrt
13:00
Zouaven (de) JO15-2
Westfriezen JO15-2
za 23 mrt
14:30
Westfriezen JO16-1
Blokkers de JO16-1
za 23 mrt
14:30
Westfriezen JO19-1
Sporting Andijk JO19-1
za 23 mrt
14:45
Reiger Boys MO11-2
Westfriezen MO11-1
zo 24 mrt
9:30
Kwiek 78 35+2
Westfriezen 35+1
zo 24 mrt
10:00
Westfriezen 6
AGSV 3
zo 24 mrt
11:30
Westfriezen VR1
Zouaven (de) VR1
zo 24 mrt
11:30
Schagen United 2
Westfriezen 2
zo 24 mrt
11:30
RKEDO 3
Westfriezen 4
zo 24 mrt
11:30
DWOW 3
Westfriezen 3
zo 24 mrt
11:30
Zouaven (de) 5
Westfriezen 7
zo 24 mrt
11:30
RKEDO JO19-1
Westfriezen JO19-3
zo 24 mrt
12:00
Westfriezen 5
Woudia 4
zo 24 mrt
14:00
Westfriezen 1
Assendelft 1
zo 24 mrt
14:00
Westfriezen 10
Victoria O 4
zo 24 mrt
14:00
WSW 3
Westfriezen 8
zo 24 mrt
14:30
SEW 5
Westfriezen 9
za 30 mrt
13:00
Westfriezen MO15-2
Medemblik FC MO15-1
za 30 mrt
14:30
Westfriezen MO17-1
Medemblik FC MO17-1
za 30 mrt
15:00
DEM (RKVV) VR1
Westfriezen VR1
ma 1 apr
11:00
Hollandia T 2
Westfriezen 2
vr 5 apr
20:00
Hollandia 35+1
Westfriezen 35+1
vr 5 apr
20:00
Berkhout VR30+2
Westfriezen VR30+1
vr 5 apr
20:30
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+3
vr 5 apr
20:30
Westfriezen VR30+1
Grasshoppers VR30+1
vr 5 apr
21:00
SV Spartanen 35+2
Westfriezen 35+1
vr 5 apr
21:00
VVS 46 VR30+1
Westfriezen VR30+1
vr 5 apr
21:30
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+2
vr 5 apr
21:30
Westfriezen VR30+1
Berkhout VR30+1
za 6 apr
8:30
AFC 34 JO13-4
Westfriezen JO13-1
za 6 apr
8:45
Volendam (rkav) MO15-3
Westfriezen MO15-1
za 6 apr
10:15
ZOB JO13-3
Westfriezen JO13-4
za 6 apr
10:30
ZOB JO17-2
Westfriezen JO17-2
za 6 apr
11:30
Westfriezen JO14-1
Purmersteijn JO14-2
za 6 apr
11:30
Westfriezen JO13-2
ZOB JO13-1
za 6 apr
12:00
DWOW JO13-1
Westfriezen JO13-3
za 6 apr
12:30
RKEDO JO15-1
Westfriezen JO15-1
za 6 apr
12:45
Westfriezen JO16-2
Winkel JO16-1
za 6 apr
12:45
SV Spartanen JO15-2
Westfriezen JO15-2
za 6 apr
13:00
Westfriezen MO15-2
s.v. Enkhuizen MO15-2
za 6 apr
13:00
Westfriezen JO14-2
Sporting Andijk JO14-2
za 6 apr
14:15
ZOB JO17-1
Westfriezen JO17-1
za 6 apr
14:30
Westfriezen MO17-1
SVW 27 MO17-2
za 6 apr
14:30
Westfriezen JO19-1
SVA JO19-3
za 6 apr
14:30
Westfriezen JO16-1
VZV JO16-1
zo 7 apr
9:45
Westfriezen 35+1
SEW 35+1
zo 7 apr
10:00
Westfriezen 3
SEW 3
zo 7 apr
10:00
Westfriezen 4
VVS 46 6
zo 7 apr
10:00
ASV 55 3
Westfriezen 6
zo 7 apr
11:00
DESS VR1
Westfriezen VR1
zo 7 apr
11:30
Westfriezen 2
SEW 2
zo 7 apr
11:45
Hauwert 65 2
Westfriezen 5
zo 7 apr
12:00
Westfriezen 8
Sporting Andijk 4
zo 7 apr
12:00
Westfriezen JO19-2
Westfriezen JO19-1
zo 7 apr
12:00
Hollandia 2
Westfriezen 10
zo 7 apr
14:00
Westfriezen 9
Always Forward 8
zo 7 apr
14:00
Westfriezen 7
Sporting Andijk 3
zo 7 apr
14:00
Westfriezen JO19-3
SV Spartanen JO19-1
zo 7 apr
14:00
ZAP 1
Westfriezen 1
za 13 apr
10:00
Westfriezen JO13-3
ALC JO13-1
za 13 apr
10:00
Schagen United JO16-3
Westfriezen JO16-2
za 13 apr
11:00
ZAP JO16-1
Westfriezen JO16-1
za 13 apr
11:30
Westfriezen MO15-1
Wiron MO15-1
za 13 apr
11:30
Westfriezen JO13-1
Schagen United JO13-1
za 13 apr
11:30
Blokkers de MO15-3
Westfriezen MO15-2
za 13 apr
12:45
SV Spartanen JO14-1
Westfriezen JO14-2
za 13 apr
13:00
Westfriezen JO15-1
Nieuwe Niedorp JO15-1
za 13 apr
13:00
Westfriezen JO13-4
RCZ JO13-1
za 13 apr
13:00
Westfriezen JO15-2
Blokkers de JO15-3
za 13 apr
13:00
Hercules Zaandam sc JO14-1
Westfriezen JO14-1
za 13 apr
13:45
Schagen United JO19-3
Westfriezen JO19-1
za 13 apr
14:30
Westfriezen MO17-1
s.v. Enkhuizen MO17-1
Handbal
Datum
Aanvang
Thuis
Uit
wo 20 mrt
21:00
Westfriezen DMW1 (d)
Quick DMW1# (d)
za 23 mrt
10:00
Westfriezen E4 (g)
Westfriesland/SEW E2 (g)
za 23 mrt
10:55
Zaanstreek DC1# (d)
Westfriezen DC2 (d)
za 23 mrt
11:00
Westfriezen E3 (g)
H.V. Blokker E1 (g)
za 23 mrt
11:00
Spartanen E1# (g)
Westfriezen E2 (g)
za 23 mrt
12:00
Westfriezen D2 (g)
KRAS/Volendam D2 (g)
za 23 mrt
12:45
Westfriezen DC3 (d)
Meteoor DC2 (d)
za 23 mrt
13:00
Spartanen D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
za 23 mrt
13:55
Niedorp DC1# (g)
Westfriezen DC1 (d)
zo 24 mrt
10:15
Lacom '91 D2 (g)
Westfriezen D3 (d)
zo 24 mrt
10:20
Excelsior D3# (g)
Westfriezen D4 (g)
zo 24 mrt
11:40
OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d)
Westfriezen DA1 (d)
zo 24 mrt
11:45
Westfriezen DB1 (d)
Excelsior '53 DB1 (d)
zo 24 mrt
12:20
Spartanen DS4 (d)
Westfriezen DS4 (d)
zo 24 mrt
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Valken DS1 (d)
zo 24 mrt
13:15
DTS '48 E1# (g)
Westfriezen E1 (g)
zo 24 mrt
15:40
Vrone DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
ma 25 mrt
18:00
Westfriezen D3 (g)
Quintes/VVW D2 (g)
ma 25 mrt
19:00
Victoria O DMW1 (d)
Westfriezen DMW1 (d)
ma 25 mrt
20:00
SSV/Sporting S DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
di 26 mrt
19:00
Vido D1# (g)
Westfriezen D2 (g)
wo 27 mrt
18:00
Westfriezen DC2 (d)
Westfriesland/SEW DC3 (d)
wo 27 mrt
18:00
Quintes/VVW D3 (g)
Westfriezen D5 (g)
wo 27 mrt
21:00
Westfriezen DMW3 (d)
DTS '48 DMW2 (d)
za 6 apr
10:00
Westfriezen F2 (g)
H.V. Blokker F2 (g)
za 6 apr
10:00
Westfriezen D4 (g)
KSV D4 (g)
za 6 apr
10:40
DTS '48 F2 (g)
Westfriezen F2 (g)
za 6 apr
11:00
Westfriezen D3 (g)
Quintes/VVW D3 (g)
za 6 apr
11:00
Quintes/VVW E2 (g)
Westfriezen E4 (g)
za 6 apr
11:40
Westfriezen F2 (g)
Valken F2 (g)
za 6 apr
12:00
Westfriezen F1 (g)
Westfriesland/SEW F1 (g)
za 6 apr
12:00
Westfriezen D2 (g)
Quintes/VVW D2 (g)
za 6 apr
13:00
Westfriezen D1 (g)
Westfriesland/SEW D1 (g)
za 6 apr
13:00
Valken F1 (g)
Westfriezen F1 (g)
za 6 apr
13:20
Westfriezen F1 (g)
Spartanen F2 (g)
za 6 apr
14:00
Westfriezen DC3 (d)
Meteoor DC2 (d)
za 6 apr
14:35
KSV E1 (g)
Westfriezen E2 (g)
za 6 apr
19:30
Westfriezen DS2 (d)
Excelsior '53 DS1 (d)
za 6 apr
19:45
Lacom '91 DS1 (d)
Westfriezen DS3 (d)
zo 7 apr
10:00
Vido E1 (g)
Westfriezen E3 (g)
zo 7 apr
10:20
Westfriezen F3 (g)
Valken F3 (g)
zo 7 apr
10:40
Spartanen F3 (g)
Westfriezen F3 (g)
zo 7 apr
11:00
Quintes/VVW DC1 (d)
Westfriezen DC2 (d)
zo 7 apr
11:00
Valken D1 (g)
Westfriezen D5 (g)
zo 7 apr
11:20
Westfriezen F3 (g)
Westfriesland/SEW F2 (g)
zo 7 apr
11:45
Westfriezen DS4 (d)
Excelsior '53 DS2 (d)
zo 7 apr
11:50
Excelsior '53 DB1 (d)
Westfriezen DB1 (d)
zo 7 apr
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Victoria O DS1 (d)
zo 7 apr
13:15
KSV DC1 (d)
Westfriezen DC1 (d)
zo 7 apr
13:30
DSOV DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
zo 7 apr
14:45
Sporting Andijk DA1 (d)
Westfriezen DA1 (d)
ma 8 apr
19:30
Westfriezen DMW1 (d)
KSV DMW1 (d)
ma 8 apr
19:30
Dynamo DMW1 (d)
Westfriezen DMW2 (d)
ma 8 apr
20:00
SSV/Sporting S DMW4 (d)
Westfriezen DMW3 (d)
do 11 apr
20:00
St. George DS1 (d)
Westfriezen DS1 (d)
za 13 apr
10:00
Westfriezen E4 (g)
Vido E2 (g)
za 13 apr
11:00
Westfriezen E3 (g)
Quintes/VVW E1 (g)
za 13 apr
12:00
Westfriezen D5 (g)
Vido D1# (g)
za 13 apr
12:00
Quintes/VVW D1# (g)
Westfriezen D1 (g)
za 13 apr
13:00
Westfriezen DC2 (d)
Vido DC1 (d)
za 13 apr
14:00
Westfriezen DC1 (d)
DSS DC1 (d)
zo 14 apr
10:00
Victoria O D1# (g)
Westfriezen D2 (g)
zo 14 apr
11:00
Westfriezen DB1 (d)
Vido DB1 (d)
zo 14 apr
12:00
Westfriezen DA1 (d)
Spartanen DA1 (d)
zo 14 apr
13:00
Westfriezen DS1 (d)
Geel-Zwart DS1 (d)
zo 14 apr
13:10
H.V. Blokker D1# (g)
Westfriezen D3 (g)
zo 14 apr
13:15
Westfriezen DS3 (d)
Wijk aan Zee DS1 (d)
zo 14 apr
13:15
Valken DS2 (d)
Westfriezen DS4 (d)
zo 14 apr
13:15
Zaanstreek DS2 (d)
Westfriezen DS2 (d)
zo 14 apr
14:05
DSS D4 (g)
Westfriezen D4 (g)
zo 14 apr
15:00
St. George DC2 (d)
Westfriezen DC3 (d)
ma 15 apr
19:00
Westfriezen DMW3 (d)
Excelsior '53 DMW2 (d)
ma 15 apr
20:00
Westfriezen DMW2 (d)
KSV DMW2 (d)
wo 17 apr
20:00
Quick DMW1# (d)
Westfriezen DMW1 (d)