Programma & Uitslagen
Datum | Wedstrijd | Aanvang | Thuis | Kleedkamer | Uit | Kleedkamer | Veld | Scheidsrechter | Accommodatie |
do 21 mrt | beker | 19:30 | DTS JO19-1 | 10 | Westfriezen JO19-1 | 5 | veld 1 | Sportpark Oudkarspel | |
vr 22 mrt | regulier | 20:00 | Berkhout VR30+1 | Westfriezen VR30+1 | veld 3 B | Sportcomplex Oranjepark | |||
vr 22 mrt | regulier | 20:30 | Westfriezen VR30+1 | Grasshoppers VR30+1 | veld 3 B | Sportcomplex Oranjepark | |||
vr 22 mrt | regulier | 20:30 | Berkhout 35+2 | Westfriezen 35+1 | veld B A | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
vr 22 mrt | regulier | 21:00 | Westfriezen 35+1 | Berkhout 35+3 | veld B A | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
vr 22 mrt | regulier | 21:00 | Berkhout VR30+2 | Westfriezen VR30+1 | veld 3 A | Sportcomplex Oranjepark | |||
vr 22 mrt | regulier | 21:30 | Westfriezen VR30+1 | VVS 46 VR30+1 | veld 3 A - Veld C | Sportcomplex Oranjepark | |||
vr 22 mrt | regulier | 21:30 | Hollandia 35+1 | Westfriezen 35+1 | veld B B | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
vr 22 mrt | regulier | 22:00 | Westfriezen 35+1 | SV Spartanen 35+2 | veld B B | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
za 23 mrt | regulier | 10:00 | Westfriezen JO13-3 | 10 | s.v. Enkhuizen JO13-2 | 13 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 10:15 | Westfriezen JO12-5 | 16 | HSV JO12-1 | 11 | veld 3 A | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 10:30 | Always Forward MO15-3 | Westfriezen MO15-2 | veld 2 | Sportpark Wilhelmina | |||
za 23 mrt | regulier | 11:00 | Westfriezen MO15-1 | 8 | DESS MO15-1 | 5 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 11:30 | Westfriezen JO12-1 | 8B | Hercules Zaandam sc JO12-1 | 5B | veld 2 B | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 11:30 | Westfriezen JO13-4 | 12 | Volendam (rkav) JO13-4 | 15 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 12:00 | Monnickendam MO17-1 (9-tal) | Westfriezen MO17-1 | veld 1 | Sportpark Markgouw | |||
za 23 mrt | regulier | 12:30 | Westfriezen MO20-1 | 6 | ZOB MO20-1 | 7 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 12:30 | RCZ JO17-1 | Westfriezen JO17-2 | veld 2 | Sportpark Jagersveld | |||
za 23 mrt | regulier | 13:00 | Westfriezen JO16-2 | 16 | Zouaven De JO16-1JM | 11 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 13:00 | Westfriezen JO14-1 | RCZ JO14-1 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
za 23 mrt | regulier | 13:00 | Zouaven (de) JO15-2 | Westfriezen JO15-2 | veld 2 - F&R | Sportpark De Kloet | |||
za 23 mrt | regulier | 14:30 | Westfriezen JO16-1 | 8 | Blokkers de JO16-1 | 5 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 14:30 | Westfriezen JO19-1 | 10 | Sporting Andijk JO19-1 | 13 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |
za 23 mrt | regulier | 14:45 | Reiger Boys MO11-2 | 4R | Westfriezen MO11-1 | 12R | veld 3 A | Sportpark De Wending | |
zo 24 mrt | regulier | 9:30 | Kwiek 78 35+2 | 1 | Westfriezen 35+1 | 2 | veld 2 | A. (Arno) Zijp (Assistent-scheidsrechter), N. (Nico) Beunder (Scheidsrechter) | Sportpark Kwiek 78 |
zo 24 mrt | regulier | 10:00 | Westfriezen 6 | 16 | AGSV 3 | 11 | veld 2 | H.J. (Hugo) Jansen (Scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt |
zo 24 mrt | regulier | 11:30 | Westfriezen VR1 | 8 | Zouaven (de) VR1 | 5 | veld 1 | R.J.M. (Romain) de Rooi (Scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt |
zo 24 mrt | regulier | 11:30 | Schagen United 2 | 08 | Westfriezen 2 | 11 | veld 1 - Vomar | Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) | Sportpark Groenoord |
zo 24 mrt | regulier | 11:30 | RKEDO 3 | Westfriezen 4 | veld 3 | Sportpark De Krom | |||
zo 24 mrt | regulier | 11:30 | DWOW 3 | Westfriezen 3 | veld 1 | Sportpark De Wilskracht | |||
zo 24 mrt | regulier | 11:30 | Zouaven (de) 5 | Westfriezen 7 | veld 3 - E | Sportpark De Kloet | |||
zo 24 mrt | regulier | 11:30 | RKEDO JO19-1 | Westfriezen JO19-3 | veld 2 | M. (Max) Nuyens (Scheidsrechter) | Sportpark De Krom | ||
zo 24 mrt | regulier | 12:00 | Westfriezen 5 | 14 | Woudia 4 | 9 | veld 2 | M. (Melvin) Buis (Assistent-scheidsrechter), R. (Robert) van der Zwaan (Assistent-scheidsrechter), P. (Peter) Hendriks (Scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt |
zo 24 mrt | regulier | 14:00 | Westfriezen 1 | 6 | Assendelft 1 | 7 | veld 1 | J.M. (Jelle) van Hamersveld (Scheidsrechter), R.M. (Raimon) de Rooi (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt |
zo 24 mrt | regulier | 14:00 | Westfriezen 10 | 12 | Victoria O 4 | 15 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |
zo 24 mrt | regulier | 14:00 | WSW 3 | Westfriezen 8 | veld 1 - Hoofdveld | Sportpark WSW | |||
zo 24 mrt | regulier | 14:30 | SEW 5 | 2 - SEW | Westfriezen 9 | 5 - Gasten | veld 2 | F.J.L. (Femke) Burgers (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), D.J.M. (Dennis) Bijl (Scheidsrechter) | Sportpark De Dres |
za 30 mrt | regulier | 13:00 | Westfriezen MO15-2 | 2 | Medemblik FC MO15-1 | 3 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |
za 30 mrt | regulier | 14:30 | Westfriezen MO17-1 | 6 | Medemblik FC MO17-1 | 7 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |
za 30 mrt | beker | 15:00 | DEM (RKVV) VR1 | Westfriezen VR1 | veld 3 | Sportpark DEM | |||
ma 1 apr | regulier | 11:00 | Hollandia T 2 | 1 | Westfriezen 2 | 2 | veld A - A veld | Sportpark De Kuil | |
vr 5 apr | regulier | 20:00 | Hollandia 35+1 | Westfriezen 35+1 | veld 1 A | Sportpark Juliana | |||
vr 5 apr | regulier | 20:00 | Berkhout VR30+2 | Westfriezen VR30+1 | veld B B | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
vr 5 apr | regulier | 20:30 | Westfriezen 35+1 | Berkhout 35+3 | veld 1 A | Sportpark Juliana | |||
vr 5 apr | regulier | 20:30 | Westfriezen VR30+1 | Grasshoppers VR30+1 | veld B B | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
vr 5 apr | regulier | 21:00 | SV Spartanen 35+2 | Westfriezen 35+1 | veld 1 B | Sportpark Juliana | |||
vr 5 apr | regulier | 21:00 | VVS 46 VR30+1 | Westfriezen VR30+1 | veld B A | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
vr 5 apr | regulier | 21:30 | Westfriezen 35+1 | Berkhout 35+2 | veld 1 B | Sportpark Juliana | |||
vr 5 apr | regulier | 21:30 | Westfriezen VR30+1 | Berkhout VR30+1 | veld B A | Sportpark De Wenken- Berkhout | |||
za 6 apr | regulier | 8:30 | AFC 34 JO13-4 | Westfriezen JO13-1 | veld B | Jan Ory Voetbalcomplex | |||
za 6 apr | regulier | 8:45 | Volendam (rkav) MO15-3 | Westfriezen MO15-1 | veld 3 | Sportpark Volendam | |||
za 6 apr | regulier | 10:15 | ZOB JO13-3 | Westfriezen JO13-4 | veld 1 - A | Sportpark Zuidoosterpark | |||
za 6 apr | regulier | 10:30 | ZOB JO17-2 | Westfriezen JO17-2 | veld 4 - D | Sportpark Zuidoosterpark | |||
za 6 apr | regulier | 11:30 | Westfriezen JO14-1 | Purmersteijn JO14-2 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 11:30 | Westfriezen JO13-2 | ZOB JO13-1 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 12:00 | DWOW JO13-1 | Westfriezen JO13-3 | veld 2 | Sportpark De Wilskracht | |||
za 6 apr | regulier | 12:30 | RKEDO JO15-1 | Westfriezen JO15-1 | veld 3 | M. (Milan) de Lange (Scheidsrechter) | Sportpark De Krom | ||
za 6 apr | regulier | 12:45 | Westfriezen JO16-2 | Winkel JO16-1 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 12:45 | SV Spartanen JO15-2 | Westfriezen JO15-2 | veld B | Sportpark Spartanen | |||
za 6 apr | regulier | 13:00 | Westfriezen MO15-2 | s.v. Enkhuizen MO15-2 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 13:00 | Westfriezen JO14-2 | Sporting Andijk JO14-2 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 14:15 | ZOB JO17-1 | Westfriezen JO17-1 | veld 1 - A | Sportpark Zuidoosterpark | |||
za 6 apr | regulier | 14:30 | Westfriezen MO17-1 | SVW 27 MO17-2 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 14:30 | Westfriezen JO19-1 | SVA JO19-3 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
za 6 apr | regulier | 14:30 | Westfriezen JO16-1 | VZV JO16-1 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 9:45 | Westfriezen 35+1 | SEW 35+1 | veld 1 | P. (Piet) Slijkerman (Scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt | ||
zo 7 apr | regulier | 10:00 | Westfriezen 3 | SEW 3 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 10:00 | Westfriezen 4 | VVS 46 6 | veld 2 | K. (Kevin) Bregman (Assistent-scheidsrechter), J.D.C. (Johan) Hubers (Scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt | ||
zo 7 apr | regulier | 10:00 | ASV 55 3 | Westfriezen 6 | veld 1 | L. (Luuk) Swier (Assistent-scheidsrechter), J. (Jasper) Altman (Assistent-scheidsrechter), I. (Ivan) Vlajic (Scheidsrechter) | Sportpark ASV'55 | ||
zo 7 apr | regulier | 11:00 | DESS VR1 | Westfriezen VR1 | veld 1 | D. (Dave) Moolevliet (Assistent-scheidsrechter), J.J. (Jan) Kok (Scheidsrechter) | Sportpark DESS | ||
zo 7 apr | regulier | 11:30 | Westfriezen 2 | SEW 2 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 11:45 | Hauwert 65 2 | Westfriezen 5 | veld 1 | Sportpark Hauwert '65 | |||
zo 7 apr | regulier | 12:00 | Westfriezen 8 | Sporting Andijk 4 | veld 2 | T. (Tim) Laan (Assistent-scheidsrechter), C. (Cees) Romein (Scheidsrechter) | Sportpark 't Krijt | ||
zo 7 apr | regulier | 12:00 | Westfriezen JO19-2 | Westfriezen JO19-1 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 12:00 | Hollandia 2 | Westfriezen 10 | veld 2 | Sportpark Juliana | |||
zo 7 apr | regulier | 14:00 | Westfriezen 9 | Always Forward 8 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 14:00 | Westfriezen 7 | Sporting Andijk 3 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 14:00 | Westfriezen JO19-3 | SV Spartanen JO19-1 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
zo 7 apr | regulier | 14:00 | ZAP 1 | Westfriezen 1 | veld 1 | Sportpark De Zwaluw | |||
za 13 apr | regulier | 10:00 | Westfriezen JO13-3 | ALC JO13-1 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
za 13 apr | regulier | 10:00 | Schagen United JO16-3 | Westfriezen JO16-2 | veld 3 - Jac Vink | Sportpark Groenoord | |||
za 13 apr | regulier | 11:00 | ZAP JO16-1 | Westfriezen JO16-1 | veld 1 | Sportpark De Zwaluw | |||
za 13 apr | regulier | 11:30 | Westfriezen MO15-1 | Wiron MO15-1 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
za 13 apr | regulier | 11:30 | Westfriezen JO13-1 | Schagen United JO13-1 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
za 13 apr | regulier | 11:30 | Blokkers de MO15-3 | Westfriezen MO15-2 | veld 6 - E | Sportpark De Blokkers | |||
za 13 apr | regulier | 12:45 | SV Spartanen JO14-1 | Westfriezen JO14-2 | veld B | Sportpark Spartanen | |||
za 13 apr | regulier | 13:00 | Westfriezen JO15-1 | Nieuwe Niedorp JO15-1 | veld 1 | Sportpark 't Krijt | |||
za 13 apr | regulier | 13:00 | Westfriezen JO13-4 | RCZ JO13-1 | veld 2 | Sportpark 't Krijt | |||
za 13 apr | regulier | 13:00 | Westfriezen JO15-2 | Blokkers de JO15-3 | veld 3 | Sportpark 't Krijt | |||
za 13 apr | regulier | 13:00 | Hercules Zaandam sc JO14-1 | Westfriezen JO14-1 | veld 1 | Sportpark De Kuil | |||
za 13 apr | regulier | 13:45 | Schagen United JO19-3 | Westfriezen JO19-1 | veld 1 - Vomar | Sportpark Groenoord | |||
za 13 apr | regulier | 14:30 | Westfriezen MO17-1 | s.v. Enkhuizen MO17-1 | veld 2 | Sportpark 't Krijt |