Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 3 dec regulier 8:30 Purmersteijn JO8-2 Westfriezen JO8-2 veld 1 A1 Sportpark Purmersteijn
za 3 dec regulier 8:45 Spirit 30 (SC) JO9-2 10 Westfriezen JO9-1 12 veld 1 B2 S.T. (Seger) van de Leemkule (Spelbegeleider) Sportpark Spirit'30
za 3 dec regulier 8:45 Jong Holland MO11-2 Westfriezen JO11-6JM veld 3 A Sportpark Alkmaarder Hout
za 3 dec regulier 8:45 Blokkers de JO8-1 Westfriezen JO8-3 veld 2 A1 Sportpark De Blokkers
za 3 dec regulier 9:00 Westfriezen JO8-7 2B ALC JO8-1 4B veld 3 A2 - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 9:00 Westfriezen JO9-2 16B Spirit 30 (SC) JO9-4 11B veld 2 A1 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 9:00 Westfriezen JO9-6JM 12B AGSV JO9-1 15B veld 2 B1 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 9:00 Westfriezen JO9-3 14B Sporting Andijk JO9-2 9B veld 2 A2 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 9:00 Westfriezen JO8-4 10B LSVV JO8-1 13B veld 2 B2 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 9:00 Westfriezen JO8-5 8B Woudia JO8-1 5B veld 3 A1 - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 9:00 SVW 27 JO8-1 Westfriezen JO8-1 veld 2 A2 Sportpark De Kabel
za 3 dec regulier 9:00 Zouaven (de) JO10-4 3 L Westfriezen JO10-7JM 4 L veld 3 B2 - A Sportpark De Kloet
za 3 dec regulier 9:30 Kwiek 78 JO8-1 7 Westfriezen JO8-6 8 3 A1 M. (Menno) Aalders (Spelbegeleider) Sportpark Kwiek 78
za 3 dec regulier 9:30 Valken de JO9-2 Westfriezen JO9-4 veld 2 A2 Sportpark De Valken
za 3 dec regulier 9:30 Sporting Andijk JO10-2 Westfriezen JO10-4 veld 2 A2 D. (Dean) Sijtsma (Spelbegeleider) Sportpark Andijk
za 3 dec regulier 10:00 Westfriezen JO13-2 6B Zouaven (de) JO13-2 7B veld 1 - A Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:00 Westfriezen JO11-2 16A VVS 46 JO11-1 11A veld 3 B - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:00 Westfriezen JO11-3 14A Victoria O JO11-1 9A veld 3 A - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:00 Purmersteijn MO13-1 Westfriezen MO13-1 veld 4 N.J. (Nico) van Vugt (Scheidsrechter) Sportpark Purmersteijn
za 3 dec regulier 10:00 Purmerend JO9-6 Westfriezen JO9-5 veld 5 A1 Sportpark Weidevenne
za 3 dec regulier 10:00 DESS JO10-1 Westfriezen JO10-6JM veld 1 A1 Sportpark DESS
za 3 dec regulier 10:15 Westfriezen JO9-7 Strandvogels JO9-2 veld 2 B2 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:15 Westfriezen JO10-2 10A Westfriezen JO10-3 13A veld 2 A2 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:15 Westfriezen JO10-5 8A Always Forward JO10-5 5A veld 2 A1 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:15 Westfriezen JO10-1 12A ST VV Egmond JO10-1 15A veld 2 B1 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 10:30 Spirit 30 (SC) JO13-1 6 Westfriezen JO13-1 5 veld 3 Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark Spirit'30
za 3 dec regulier 10:30 Spirit 30 (SC) JO11-1 9 Westfriezen JO11-1 12 veld 1 A Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark Spirit'30
za 3 dec regulier 10:45 Sporting Andijk MO17-1 Westfriezen MO17-1 veld 1 P.J. (Peter) Kaarsemaker (Scheidsrechter) Sportpark Andijk
za 3 dec regulier 11:15 Oosthuizen JO11-1 7 Westfriezen JO11-4 4 veld 2 A Sportpark Oosthuizen
za 3 dec regulier 11:30 Westfriezen JO11-5JM 10B Zouaven De JO11-3JM 15B veld 2 A - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 11:30 Westfriezen JO12-2 16B Spirit 30 (SC) JO12-2 11B veld 3 A - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 11:30 Westfriezen JO12-5 12B George st JO12-1 15B veld 2 B - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 11:30 Westfriezen JO12-4 14B Valken de JO12-1 9B veld 3 B - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 11:45 s.v. Enkhuizen JO16-1 3L Westfriezen JO16-1 7L veld 1 (A) R. (Ronald) van der Werf (Scheidsrechter) Sportpark Immerhorn
za 3 dec regulier 12:30 Spirit 30 (SC) JO12-1 10 Westfriezen JO12-1 12 veld 3 A C.B. (Christian) Reuvecamp (Scheidsrechter) Sportpark Spirit'30
za 3 dec regulier 13:00 Westfriezen JO17-3 Beemster JO17-1 veld 3 - C Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 13:00 Westfriezen JO15-2 2 Hauwert 65 JO15-1 4 veld 1 - A A. (Arthur) Stevens (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 13:00 Westfriezen JO14-2 Spirit 30 (SC) JO14-1 veld 2 - B Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 13:00 Flevo JO14-1 KL5 - Kleedkamer Westfriezen JO14-1 KL6 - Kleedkamer veld 2 P. (Paul) Scholten (Scheidsrechter) Sportpark De Meer
za 3 dec regulier 13:30 Always Forward JO16-2 14 Westfriezen JO16-2 16 veld 4 J. (Joery) Koenen (Scheidsrechter) Sportpark Wilhelmina
za 3 dec regulier 13:45 s.v. Enkhuizen JO15-1 15 Westfriezen JO15-1 17 veld 4 (D) J.R. (Joey) van de Wijngaard (Scheidsrechter) Sportpark Immerhorn
za 3 dec regulier 14:00 HBOK JO17-1 Westfriezen JO17-1 veld 2 Sportpark W. van Schalkwijk
za 3 dec regulier 14:30 Westfriezen MO20-1 6 Wieringermeer MO20-1 7 veld 2 - B N. (Nico) Beerepoot (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
za 3 dec regulier 14:30 Westfriezen JO17-2 10 HSV Sport 1889 JO17-1 13 veld 1 - A Afgeschermd (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 10:00 Westfriezen 45+1 6 KGB 45+1 7 veld 1 - A J (Jeroen) Gitzels (Assistent-scheidsrechter), J.G. (Han) Olie (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 10:00 Westfriezen 3 10 Always Forward 3 13 veld 3 - C Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), A. (André) v.d. Molen (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 10:00 Westfriezen 6 8 VVS 46 8 5 veld 2 - B J. (Jasper) Altman (Assistent-scheidsrechter), H.J. (Hugo) Jansen (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 11:30 SEW 2 2 - SEW Westfriezen 2 5 - Gasten veld 1 - Hoofdveld J.E. (Jeroen) Eversdijk (Scheidsrechter), A.J. (André) Doodeman (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark De Dres
zo 4 dec regulier 11:30 Berkhout VR1 4 Westfriezen VR1 3 veld A I. (Indy) van Baar (Assistent-scheidsrechter), G.J.C. (Gerda) Keizer (Scheidsrechter) Sportpark De Wenken- Berkhout
zo 4 dec regulier 11:45 Hauwert 65 2 Westfriezen 4 veld 2 Sportpark Hauwert '65
zo 4 dec regulier 12:00 Westfriezen 35+1 12 HSV Sport 1889 35+1 15 veld 3 - C D. (Danny) Keizer (Assistent-scheidsrechter), P. (Piet) Slijkerman (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 12:00 Westfriezen 8 16 KGB 5 11 veld 1 - A T. (Tim) Laan (Assistent-scheidsrechter), C. (Cees) Romein (Scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 12:00 Westfriezen 5 14 KSV 6 9 veld 2 - B M. (Melvin) Buis (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 13:45 Always Forward 8 7 Westfriezen 9 8 veld 4 Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark Wilhelmina
zo 4 dec regulier 14:00 Westfriezen 10 8 Kreileroord 2 5 veld 1 - A Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 14:00 Westfriezen 7 6 Grasshoppers 8 7 veld 2 - B Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 14:00 Westfriezen JO19-2JM ZAP JO19-2 veld 3 - C Sportpark 't Krijt
zo 4 dec regulier 14:00 HSV 1 12 Westfriezen 1 6/7 veld A - (KGV) R. (Ramon) Westhoff (Scheidsrechter), B.H. (Erik) Schuur (Assistent-scheidsrechter), R.M. (Raimon) de Rooi (Assistent-scheidsrechter) Sportpark Maalwater
wo 7 dec regulier 19:00 HSV Sport 1889 JO12-1 06 Westfriezen JO12-3 09 veld B A S. (Stefan) Bijl (Scheidsrechter) Sportpark De Kr Elleboog
za 10 dec regulier 8:45 Westfriezen JO8-1 Zouaven (de) JO8-1 veld 2 A1 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 8:45 Westfriezen JO11-6JM Purmerend JO11-7JM veld 3 B - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 8:45 Blokkers de JO8-2 Westfriezen JO8-7 veld 4 A1 Sportpark De Blokkers
za 10 dec regulier 8:45 Always Forward JO9-3 Westfriezen JO9-2 veld 2 B2 Sportpark Wilhelmina
za 10 dec regulier 9:00 Westfriezen JO8-6 Victoria O JO8-2 veld 2 A2 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 9:00 Westfriezen JO9-5 Purmersteijn JO9-5 veld 3 A1 - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 9:00 Westfriezen JO9-4 VVW JO9-1 veld 2 B2 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 9:00 Westfriezen JO9-1 Blokkers de JO9-1 veld 3 A2 - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 9:00 Westfriezen JO10-7JM Sporting Andijk JO10-3 veld 2 B1 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 9:00 Zouaven De JO9-4JM Westfriezen JO9-3 veld 3 B1 - A Sportpark De Kloet
za 10 dec regulier 9:00 Zouaven (de) JO10-3 Westfriezen JO10-5 veld 3 A2 - A Sportpark De Kloet
za 10 dec regulier 9:00 Grasshoppers JO11-1 Westfriezen JO11-3 veld A (hoofd) B Sportpark De Weyver
za 10 dec regulier 9:30 Sporting Andijk JO9-3 Westfriezen JO9-7 veld 2 A2 Sportpark Andijk
za 10 dec regulier 9:30 Victoria O JO12-3 Westfriezen JO12-5 veld 1 B Sportpark Victoria O
za 10 dec regulier 9:45 Westfriezen JO8-3 SEW JO8-1 veld 2 A1 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:00 Westfriezen MO13-1 Volendam MO13-1 (9-tal) veld 1 - A Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:00 s.v. Enkhuizen MO15-3 4L Westfriezen MO15-1 (9-tal) 8L veld 3 (C) Sportpark Immerhorn
za 10 dec regulier 10:00 George st JO9-1 Westfriezen JO9-6JM veld 2 A1 Sportpark St. George
za 10 dec regulier 10:00 s.v. Enkhuizen JO11-4 3R Westfriezen JO11-5JM 7R veld 2 (B) A Sportpark Immerhorn
za 10 dec regulier 10:00 VVW JO11-1 Westfriezen JO11-2 veld 2 B - B veld Sportpark De Westrand
za 10 dec regulier 10:00 MOC JO8-1 Westfriezen JO8-5 veld C A1 Sportpark MOC
za 10 dec regulier 10:15 Westfriezen JO10-3 SV Spartanen JO10-2 veld 2 B1 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:15 Westfriezen JO10-4 MOC JO10-1 veld 2 A2 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:15 Westfriezen JO10-6JM Blokkers de JO10-4 veld 2 B2 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:15 Westfriezen JO11-4 Rijp (de) JO11-2 veld 3 A - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:15 Westfriezen JO11-1 SV Spartanen JO11-1 veld 3 B - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 10:15 Always Forward JO12-3 Westfriezen JO12-2 veld 4 B Sportpark Wilhelmina
za 10 dec regulier 10:15 s.v. Enkhuizen JO12-4 2R Westfriezen JO12-4 6R veld 1 (A) B Sportpark Immerhorn
za 10 dec regulier 10:45 Westfriezen JO8-2 Oosthuizen JO8-1 veld 2 A1 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 11:00 Valken de JO10-2 Westfriezen JO10-2 veld 2 A1 Sportpark De Valken
za 10 dec regulier 11:20 Westfriezen MO15-2 s.v. Enkhuizen MO15-2 veld 1 - A Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 11:30 Westfriezen JO12-3 Blokkers de JO12-3 veld 3 B - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 11:30 Westfriezen JO12-1 KGB JO12-1 veld 3 A - C Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 11:30 Jong Holland JO10-1 Westfriezen JO10-1 veld 4 A1 Sportpark Alkmaarder Hout
za 10 dec regulier 11:45 Westfriezen JO15-1 Always Forward JO15-3 veld 2 - B Sportpark 't Krijt
za 10 dec regulier 11:45 Reiger Boys JO8-3 Westfriezen JO8-4 veld 3 A1 Sportpark De Wending
za 10 dec regulier 12:00 Woudia JO14-2 1 - A Westfriezen JO14-2 2 - B veld 1 - A-veld E. (Edwin) Korver (Scheidsrechter) Sportpark Woudia
za 10 dec regulier 12:30 ST Medemblik/Opperdoes MO20-1 11 Westfriezen MO20-1 12 veld 2(B) Sportpark Medemblik
za 10 dec regulier 12:45 Westfriezen MO17-1 KGB MO17-1 veld 1 - A Sportpark 't Krijt
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend