Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
zo 29 mrt regulier 9:45 Vriendschap/TOB D3 (g) Westfriezen D1 (g) zaal 1 Elzenhagen
zo 29 mrt regulier 10:30 Westfriezen DA2 (d) - Hollandia T DA2 (d) - Veld 1 L. (Lisa) Reterink (Scheidsrechter), R. (Romy) van der Zaag (Scheidsrechter) Zwaag
zo 29 mrt regulier 11:00 Valken DC1# (d) - Westfriezen DC2 (d) - Veld 1 S. (Simone) Hand (Scheidsrechter) Banne, de
zo 29 mrt regulier 11:00 Zaanstreek DB1 (d) - Westfriezen DB1 (d) - veld 2 Koog, de
zo 29 mrt regulier 11:45 Westfriezen DS3 (d) SSV/Sporting S DS3 (d) Veld 1 N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Zwaag
zo 29 mrt regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) D.T.S. '48 DS1 (d) Veld 1 S. (Simone) Dam (Scheidsrechter) Zwaag
zo 29 mrt regulier 13:30 Con Zelo DA1 (d) Westfriezen DA3 (d) zaal 2 S. (Simone) Dam (Scheidsrechter) Zijveld, 't
zo 29 mrt regulier 14:15 Westfriezen DS2 (d) D.T.S. '48 DS2 (d) Veld 1 C. (Chris) Keizer (Scheidsrechter) Zwaag
zo 29 mrt regulier 15:30 Westfriezen E5 (g) - Vido E4 (g) - Veld 1 M. (Melanie) Grooteman (Scheidsrechter), I. (Isa) Groot (Scheidsrechter) Zwaag
ma 30 mrt regulier 19:30 Sporting Andijk DMW2 (d) Westfriezen DMW2 (d) zaal 1 Klamp, de
wo 1 apr regulier 21:00 Westfriezen DMW1 (d) Meteoor DMW2 (d) Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Ados, de
za 4 apr regulier 10:00 Westfriezen E4 (g) Spartanen E3 (g) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 10:30 SV De Valken D2 (g) Westfriezen D3 (g) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
za 4 apr regulier 10:50 SSV/Sporting S E1 (g) Westfriezen E5 (g) Veld 1 SSV (V)
za 4 apr regulier 11:00 Westfriezen F3 (g) Hauwert F2 (g) veld 2 kunstgras Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 11:00 Westfriezen E2 (g) St. George E1# (g) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 11:00 Westfriezen F4 (g) Vido F2 (g) veld 2 kunstgras Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 11:20 Excelsior '53 E1# (g) Westfriezen E1 (g) Veld 1 Excelsior '53 (V)
za 4 apr regulier 11:45 Westfriezen F1# (g) Excelsior '53 F1# (g) veld 2 kunstgras Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 12:00 Westfriezen D2 (g) Tornado D2 (g) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 12:30 SV De Valken F3 (g) Westfriezen F5 (g) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
za 4 apr regulier 13:00 Westfriezen DC4 (d) Hauwert DC1 (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 4 apr regulier 14:00 Westfriezen DC2 (d) Westfriesland/SEW DC3 (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 5 apr regulier 10:30 Westfriezen DA3 (d) Con Zelo DA2# (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 5 apr regulier 10:45 Sporting Andijk F1 (h) Westfriezen F2 (g) Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 5 apr regulier 11:00 Quick D1# (g) Westfriezen D1 (g) Veld 1 Quick (Zwaagdijk V)
zo 5 apr regulier 11:15 JuRo Unirek/VZV DC1 (d) Westfriezen DC1 (d) Veld 1 Con Zelo/Sportcomplex De Groet (V)
zo 5 apr regulier 11:30 Sporting Andijk E2 (g) Westfriezen E3 (g) Veld 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Sporting Andijk (V)
zo 5 apr regulier 11:45 Westfriezen DA2 (d) A & O DA1# (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 5 apr regulier 11:45 Commandeur/VVW DA1 (d) Westfriezen DA1 (d) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 5 apr regulier 13:00 Westfriezen DS3 (d) Spartanen DS4 (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 5 apr regulier 13:00 Commandeur/VVW DS4 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 2 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 5 apr regulier 13:55 Excelsior '53 DC2 (d) Westfriezen DC3 (d) Veld 1 Excelsior '53 (V)
ma 6 apr regulier 19:30 Westfriezen DMW2 (d) Commandeur/VVW DMW2 (d) veld 1 asfalt Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
di 7 apr regulier 20:45 SV De Valken DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
zo 19 apr regulier 13:00 Commandeur/VVW DS2 (d) Westfriezen DS1 (d) Veld 1 A. (Alexander) Bruinenberg (Scheidsrechter) VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 19 apr regulier 14:15 Valken DC2# (d) Westfriezen DC3 (d) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
ma 20 apr regulier 20:00 Meteoor DMW2 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend