Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
za 29 mei regulier 9:30 Westfriezen E4 (g) Excelsior '53 E2 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 10:00 Westfriezen F2 (g) KSV F1 (g) Veld 2 Tornado/Sportpark De Kabel (V)
za 29 mei regulier 10:00 Spartanen E1 (g) Westfriezen E1 (g) Veld 1 Spartanen (V)
za 29 mei regulier 10:30 Westfriezen D5 (g) St. George D1 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 11:00 Commandeur/VVW F2 (g) Westfriezen F2 (g) Veld 2 Tornado/Sportpark De Kabel (V)
za 29 mei regulier 11:05 Spartanen D2 (g) Westfriezen D4 (g) Veld 1 Spartanen (V)
za 29 mei regulier 11:20 Westfriezen F2 (g) Hugo Girls F1 (g) Veld 2 Tornado/Sportpark De Kabel (V)
za 29 mei regulier 11:20 SV De Valken F3 (g) Westfriezen F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 11:30 Westfriezen D3 (g) D.T.S. '48 D2 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 12:00 Westfriezen F3 (g) Commandeur/VVW F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 12:00 Westfriesland/SEW E3 (g) Westfriezen E3 (g) Veld 1 SEW/De Dres
za 29 mei regulier 12:15 Tornado DC1 (d) Westfriezen DC1 (d) Veld 2 Tornado/Sportpark De Kabel (V)
za 29 mei regulier 12:30 Westfriezen D2# (g) Westfriesland/SEW D3 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 12:40 Meteoor F2 (g) Westfriezen F3 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 13:00 KSV F6 (g) Westfriezen F5 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 13:20 SSV/Sporting S, F1 (g) Westfriezen F4 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 13:30 Westfriezen D1 (g) D.T.S. '48 D1 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 13:40 Westfriezen F5 (g) SSV/Sporting S, F1 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 14:00 Westfriezen F4 (g) KSV F6 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 14:30 Westfriezen DC3 (d) Niedorp DC2 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 14:40 Westfriezen F5 (g) Westfriezen F4 (g) veld 2 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 29 mei regulier 15:30 Westfriezen DC2 (d) Commandeur/VVW DC2 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 30 mei regulier 10:00 SV De Valken E2 (g) Westfriezen E2 (g) Veld 1 Valken/Sportcomplex Valken (V)
zo 30 mei regulier 10:20 SV De Valken F1 (g) Westfriezen F1 (g) Veld 1 Hauwert (V)
zo 30 mei regulier 11:00 Westfriezen F1 (g) Meteoor F1 (g) Veld 1 Hauwert (V)
zo 30 mei regulier 11:00 Westfriezen DA1 (d) Spartanen DA1 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 30 mei regulier 11:00 Commandeur/VVW DB2 (d) Westfriezen DB2 (d) Veld 1 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
zo 30 mei regulier 11:20 Sporting Andijk F1# (g) Westfriezen F1 (g) Veld 1 Hauwert (V)
zo 30 mei regulier 11:30 Tornado DB1 (d) Westfriezen DB1# (d) Veld 2 Tornado/Sportpark De Kabel (V)
zo 30 mei regulier 12:15 Westfriezen DS2 (d) Vrone DS2 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 30 mei regulier 13:30 Westfriezen DS1 (d) Con Zelo DS1 (d) veld 1 W.T. (Wim) Meijer (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 30 mei regulier 14:45 Westfriezen DS4 (d) Westfriezen DS3 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
di 1 jun regulier 18:00 Niedorp DMW2 (d) Westfriezen DMW2 (d) Veld 1 Niedorp/Sportcomplex Nieuwe Niedorp
za 5 jun regulier 11:00 Westfriezen E3 (g) Meteoor E1 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 5 jun regulier 11:00 St. George E1 (g) Westfriezen E4 (g) Veld 1 St. George/Sportcomplex (V)
za 5 jun regulier 11:00 D.T.S. '48 D3 (g) Westfriezen D5 (g) Veld 1 DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
za 5 jun regulier 11:05 Spartanen DC2 (d) Westfriezen DC3 (d) Veld 1 Spartanen (V)
za 5 jun regulier 12:00 Westfriezen E2 (g) Sporting Andijk E1 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
za 5 jun regulier 13:00 Westfriezen E1 (g) Westfriesland/SEW E1 (g) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 6 jun regulier 10:00 Niedorp D1 (g) Westfriezen D2# (g) Veld 1 Niedorp/Sportcomplex Nieuwe Niedorp
zo 6 jun regulier 10:00 Vido D2 (g) Westfriezen D3 (g) Veld 1 Vido/Sportpark De Dop (V)
zo 6 jun regulier 11:00 Westfriezen DB2 (d) JuRo Unirek/VZV DB3 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 6 jun regulier 12:00 Westfriezen DB1# (d) Hauwert DB1# (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 6 jun regulier 12:15 Kleine Sluis DA1# (d) Westfriezen DA1 (d) Veld 1 A. (Amber) Snoerwang (Scheidsrechter) Kleine Sluis (V)
zo 6 jun regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) D.T.S. '48 DS1 (d) veld 1 M. (Mathieu) Stolp (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 6 jun regulier 13:05 Geel Zwart DS1 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 1 Geel Zwart/Sportcomplex (V)
zo 6 jun regulier 13:20 Excelsior '53 DC2 (d) Westfriezen DC2 (d) Veld 1 Excelsior '53 (V)
zo 6 jun regulier 14:15 Westfriezen DS3 (d) Westfriesland/SEW DS5 (d) veld 1 Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
zo 6 jun regulier 14:15 Commandeur/VVW DS5 (d) Westfriezen DS4 (d) Veld 2 VVW/Sportcomplex De Westrand (V)
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend