Programma & Uitslagen

Datum Wedstrijd Aanvang Thuis Kleedkamer Uit Kleedkamer Veld Scheidsrechter Accommodatie
zo 20 okt regulier 10:30 Hauwert E1 (g) Westfriezen E2 (g) Veld 1 A. (Arie) Neefjes (Scheidsrechter) Hauwert (V)
zo 20 okt regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) 1 KDO DS1 (d) 4 1 (Asfalt) S. (Sandra) van der Gragt (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Westfriezen/Sportpark 't Krijt (V)
ma 21 okt regulier 19:00 Hauwert DMW1 (d) Westfriezen DMW2 (d) Veld 1 Hauwert (V)
za 26 okt regulier 10:15 Westfriezen D1 (g) Victoria O D1# (g) Veld 1 M. (Monique) van Horssen (Scheidsrechter) Zwaag
za 26 okt regulier 10:45 Victoria O E2 (d) Westfriezen E4 (g) Veld 1 Stap, de
za 26 okt regulier 11:00 Westfriezen DC2 (d) - Vido DC1 (d) - Veld 1 E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Zwaag
za 26 okt regulier 11:15 Westfriesland/SEW F3 (g) Westfriezen F1# (g) zaal 1 Dres, de
za 26 okt regulier 11:15 Westfriesland/SEW F4 (g) Westfriezen F3 (g) zaal 1 Dres, de
za 26 okt regulier 11:30 Commandeur/VVW F4 (g) Westfriezen F4 (g) zaal 2 - Olympia Dars, de
za 26 okt regulier 11:55 Spartanen E3 (g) Westfriezen E5 (g) zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
za 26 okt regulier 12:00 Westfriezen DC1 (d) - Westfriesland/SEW DC3 (d) - Veld 1 E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Zwaag
za 26 okt regulier 19:00 Zwaluwen '30 DS1 (d) Westfriezen DS2 (d) Veld 1 M.E. (Marian) van der Zee -Peetoom (Scheidsrechter) Zwaluwen'30
zo 27 okt regulier 9:30 Hauwert D2 (g) Westfriezen D3 (d) zaal 1 Dres, de
zo 27 okt regulier 10:50 Vrone F1 (g) Westfriezen F2 (g) zaal 1 Oostwal, de
zo 27 okt regulier 10:55 Meteoor E1 (g) Westfriezen E2 (g) Veld 1 Weijver, de
zo 27 okt regulier 11:00 Westfriezen DB1 (d) - Quick DB1# (d) - Veld 1 M. (Mandy) Vellinga (Scheidsrechter) Zwaag
zo 27 okt regulier 11:00 A & O DC2 (d) Westfriezen DC4 (d) Veld 1 Oosterhout
zo 27 okt regulier 11:15 Sporting Andijk E2 (g) Westfriezen E3 (g) zaal 1 M. (Melanie) Knol (Wedstrijdsecretaris) Klamp, de
zo 27 okt regulier 12:00 Westfriezen DA3 (d) - C.S.V. Handbal DA1 (d) - Veld 1 C. (Claudia) Malizia (Scheidsrechter) Zwaag
zo 27 okt regulier 12:10 Sporting Andijk E1# (g) Westfriezen E1 (g) zaal 1 Klamp, de
zo 27 okt regulier 12:20 Excelsior '53 D1 (g) Westfriezen D2 (g) Veld 1 Kloet, de
zo 27 okt regulier 12:40 LHV DA1# (d) Westfriezen DA1 (d) zaal 1 J. (Jobert) Vrijhoef (Scheidsrechter) Sportcomplex Buiningpark
zo 27 okt regulier 13:20 OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) Westfriezen DS1 (d) zaal 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Elzenhagen
zo 27 okt regulier 13:40 Jupiter '76 DS1 (d) Westfriezen DS3 (d) zaal 1 De Trije
zo 27 okt regulier 13:45 Con Zelo DA2# (d) Westfriezen DA2 (d) zaal 2 Zijveld, 't
ma 28 okt regulier 19:00 Kleine Sluis DMW1 (d) Westfriezen DMW1 (d) Veld 1 J. (Joris) Dasselaar (Scheidsrechter) Veerburg, de
wo 30 okt regulier 21:00 Westfriezen DMW2 (d) - Vido DMW2 (d) - Veld 1 M. (Marlies) Vriend (Scheidsrechter) Ados, de
za 2 nov regulier 9:00 Westfriezen F1# (g) Commandeur/VVW F2# (g) Veld 1 M. (Meagan) Eerbeek (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 9:00 Westfriezen F3 (g) Commandeur/VVW F4 (g) Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 9:45 Westfriezen E5 (g) SSV/Sporting S E1 (g) Veld 1 M. (Meagan) Eerbeek (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 10:45 Westfriezen E4 (g) - Sporting Andijk E2 (g) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), D. (Daisy) Roos (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 11:00 Commandeur/VVW D1# (g) Westfriezen D2 (g) zaal 1 - Dars Dars, de
za 2 nov regulier 11:45 Westfriezen E3 (g) - Excelsior '53 E2 (g) - Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter), D. (Daisy) Roos (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 12:45 Westfriezen E2 (g) - Niedorp E1 (g) - Veld 1 M. (Milou) Bot (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 13:45 Westfriezen E1 (g) - Tornado E1 (g) - Veld 1 M. (Milou) Bot (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 2 nov regulier 17:00 Westfriesland/SEW D5 (g) Westfriezen D3 (d) zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
za 2 nov regulier 19:30 Hollandia T DA1 (d) Westfriezen DA1 (d) zaal 1 Harenkarspelhal
zo 3 nov regulier 10:00 Excelsior '53 DC1# (d) Westfriezen DC1 (d) Veld 1 Flint, de
zo 3 nov regulier 10:30 Westfriezen DA2 (d) SSV/Sporting S DA1 (d) Veld 1 R.S.M. (Róbin) Besseling (Scheidsrechter) Zwaag
zo 3 nov regulier 11:00 Hauwert DC1 (d) Westfriezen DC2 (d) zaal 1 Dres, de
zo 3 nov regulier 11:45 Westfriezen DS2 (d) H.V. Blokker DS1 (d) Veld 1 C. (Claudia) Malizia (Scheidsrechter) Zwaag
zo 3 nov regulier 12:00 Excelsior '53 D2# (g) Westfriezen D1 (g) Veld 1 Kloet, de
zo 3 nov regulier 12:50 C.S.V. Handbal DC1 (d) Westfriezen DC4 (d) Veld 1 Bloemen, de
zo 3 nov regulier 13:00 Westfriezen DS1 (d) Tornado DS2 (d) Veld 1 P. (Piet) Groot (Scheidsrechter) Zwaag
zo 3 nov regulier 14:00 Fulmen/Fidelitas DA1# (d) Westfriezen DA3 (d) zaal 1 Nieuwland
zo 3 nov regulier 14:15 Westfriezen DS3 (d) - Victoria O DS4 (d) - Veld 1 L. (Lotte) van Groningen (Scheidsrechter), T. (Tessa) Groningen, van (Scheidsrechter) Zwaag
zo 3 nov regulier 16:15 Vriendschap/TOB DB1 (d) Westfriezen DB1 (d) zaal 1 Elzenhagen
di 5 nov beker 20:00 Westfriezen DS1 (d) JuRo Unirek/VZV DS2 (d) Veld 1 Zwaag
wo 6 nov regulier 19:00 H.C.V. '90 DMW1 (d) Westfriezen DMW2 (d) Veld 1 Kinheimhal
wo 6 nov regulier 21:00 Westfriezen DMW1 (d) - S.V. Wieringerwaard DMW1 (d) - Veld 1 M (Marit) Vriend (Scheidsrechter) Ados, de
za 9 nov regulier 10:00 Westfriezen D3 (d) - Vriendschap/TOB D4 (g) - Veld 1 L. (Lois) Ossen (Scheidsrechter) Zwaag
za 9 nov regulier 10:45 Westfriezen D2 (g) - Spartanen D1# (g) - Veld 1 L. (Lois) Ossen (Scheidsrechter) Zwaag
za 9 nov regulier 11:30 Westfriezen D1 (g) SV De Valken D2 (g) Veld 1 M. (Mascha) van Horssen (Scheidsrechter) Zwaag
za 9 nov regulier 11:30 Commandeur/VVW F1# (g) Westfriezen F2 (g) zaal 2 - Olympia Dars, de
za 9 nov regulier 11:45 D.T.S. '48 E1# (g) Westfriezen E1 (g) Veld 1 Sluis, de
za 9 nov regulier 11:45 Westfriesland/SEW E2# (g) Westfriezen E3 (g) zaal 1 Dres, de
za 9 nov regulier 12:15 Westfriezen DC4 (d) - KSV DC3 (d) - Veld 1 J. (Jennifer) Hoogland (Scheidsrechter), A.N. (Amber) Malgoezar (Scheidsrechter) Zwaag
za 9 nov regulier 13:15 Westfriezen DC2 (d) - Excelsior '53 DC2 (d) - Veld 1 E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Zwaag
za 9 nov regulier 14:00 Vido F2 (g) Westfriezen F4 (g) zaal 1 Vido/Beuk de
za 9 nov regulier 14:15 Westfriezen DC1 (d) - Spartanen DC1# (d) - Veld 1 E. (Esther) Schouten (Scheidsrechter) Zwaag
za 9 nov regulier 20:15 Lacom '91 DS1 (d) Westfriezen DS1 (d) Hal A D. (Diego) Jacobs (Scheidsrechter) Geestmerambacht
zo 10 nov regulier 10:00 SV De Valken E2 (g) Westfriezen E5 (g) Veld 1 Banne, de
zo 10 nov regulier 10:20 Excelsior '53 E2 (g) Westfriezen E4 (g) Veld 1 Kloet, de
zo 10 nov regulier 11:00 Westfriezen DA3 (d) Kleine Sluis DA1 (d) Veld 1 D. (Dana) Jong (Scheidsrechter) Zwaag
zo 10 nov regulier 11:00 SV De Valken E1# (g) Westfriezen E2 (g) Veld 1 Banne, de
zo 10 nov regulier 11:30 D.S.O. DC2# (d) Westfriezen DC3 (d) zaal 1 Slenk, de
zo 10 nov regulier 12:15 Westfriezen DA1 (d) KDO DA1# (d) Veld 1 N. (Nicoline) Reterink (Scheidsrechter) Zwaag
zo 10 nov regulier 12:25 Berdos DA1# (d) Westfriezen DA2 (d) zaal 1 Europahal, de
zo 10 nov regulier 13:00 SV De Valken F1 (g) Westfriezen F1# (g) Veld 1 Banne, de
zo 10 nov regulier 13:30 Westfriezen DB1 (d) - Victoria O DB2 (d) - Veld 1 M. (Mandy) Vellinga (Scheidsrechter) Zwaag
zo 10 nov regulier 14:15 Westfriesland/SEW DS6 (d) Westfriezen DS3 (d) zaal 1 Dres, de
wo 13 nov regulier 21:00 Westfriezen DMW2 (d) Tornado DMW3 (d) Veld 1 M. (Marjolein) Punter (Scheidsrechter) Ados, de
za 16 nov regulier 9:00 Westfriezen F3 (g) Westfriezen F4 (g) Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 9:45 Westfriezen F2 (g) A & O F1# (g) Veld 1 Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 9:45 Westfriezen F1# (g) - Quick F1 (g) - Veld 1 D. (Daisy) Roos (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 10:30 Westfriezen E5 (g) - Quick E1 (g) - Veld 1 R. (Roos) Stavenuiter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 11:00 Tonegido DC1# (d) Westfriezen DC3 (d) Zaal 1 Wieringen, de
za 16 nov regulier 11:30 Westfriezen E4 (g) - Westfriesland/SEW E2# (g) - Veld 1 R. (Roos) Stavenuiter (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 11:40 Spartanen D2 (g) Westfriezen D3 (d) zaal 1 Westfrieslandhal/De Bloesem
za 16 nov regulier 11:40 S.C. Dynamo DC2 (d) Westfriezen DC4 (d) zaal 1 Koggenhal
za 16 nov regulier 12:30 Westfriezen D1 (g) St. George D1 (g) Veld 1 M. (Monique) van Horssen (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 13:15 Westfriezen E2 (g) - Victoria O E1# (g) - Veld 1 M. (Monique) van Horssen (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 13:45 Westfriesland/SEW DC4 (d) Westfriezen DC2 (d) zaal 1 Dres, de
za 16 nov regulier 14:15 Westfriezen E1 (g) - Westfriesland/SEW E1# (g) - Veld 1 T. (Tessa) Kikkert (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
za 16 nov regulier 14:30 Vriendschap/TOB D2 (g) Westfriezen D2 (g) zaal 1 Elzenhagen
za 16 nov regulier 15:15 Westfriezen E3 (g) - KRAS/Volendam E5 (g) - Veld 1 T. (Tessa) Kikkert (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) Zwaag
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend