WF1 gedijt goed op natuurgras en zet reeks voort | 17 - feb - 2025
“onverstoorbaar”
WF1 heeft zichzelf een prima dienst bewezen door laagvlieger Meervogels met 1-4 te verslaan. Deze wedstrijd werd naar voren gehaald, omdat deze op 2 maart gepland stond. Deze datum staat in Zwaag omcirkeld voor andere activiteiten. WF1 noteerde voor de 4e keer op natuurgras weer een goed resultaat en klom zodoende verder op de ranglijst.
Nadruk
Er waren nogal wat spelers die dit weekend hadden benut voor een (wintersport)vakantie en zodoende werden er enkele vaste basisspelers gemist. Daar stapten en moesten we maar snel overheen en legde de nadruk op de spelers die er wel zijn. Er werd ook een pittige wedstrijd verwacht tegen een ploeg die strijd tegen degradatie en waarvoor elk punt zeer belangrijk is. WF1 begon meteen zeer sterk aan de partij en wist ook al in de 4e minuut op voorsprong te komen. Op rechts was er een prima combinatie tussen Lars Bakker en Jasper Kraijer. Laatstgenoemde had ook al goede herinneringen aan dit veld, vorig seizoen was hij ook al trefzeker. Ook nu scoorde hij en opende de score met een bekeken schuiver, 0-1. Ook hierna bleef WF1 de bovenliggende partij. Meervogels hanteerde veel de lange bal, wat een kolfje naar de hand was van het centrale kopsterke duo Gieltjes/Wagenaar. In de 16e minuut een belangrijk moment, toen WF1 een strafschop verdiende. Kapitein voor vandaag, Pieter Koopman, schoot resoluut binnen. Deze beslissing kwam niet lekker aan bij de tegenstander en raakte behoorlijk gefrustreerd. WF1 liet zich hier niet door afleiden en bleef onverstoorbaar de controle houden. Ondanks het natuurgras hield Denny Knol zijn keeperspak schoon en konden we zelf wat kansen creëren. Gescoord werd er ook door Stan Prins, echter stond hij 5 meter buitenspel………..rust 0-2.
Onberispelijk
Na rust werd een stormloop verwacht, maar dit werd vrij snel in de kiem gesmoord, wat voor een groot deel op het conto kwam van uitblinker Remco Swerissen. Hij liet weer eens zijn hielen zien aan zijn directe tegenstander en kon alleen op de keeper af. Die kon hem alleen maar afstoppen middels een overtreding. Wederom was Pieter de scherpschutter en schoot weer onberispelijk binnen, 0-3. Kort daarop twee gele kaarten voor dezelfde speler, dus rood voor Meervogels. WF1 mocht dus met een man meer een half uur lang de wedstrijd uitspelen. Zoals wel vaker gebeurt, gaat er dan onbewust wat spelen bij een ploeg. Er sluimerde wat gemakzucht in en dit leverde zowaar een tegentreffer op. De thuisploeg had weer wat geloof op een resultaat, maar dit was van korte duur. WF1 zette namelijk weer een tandje bij en had direct weer de controle. Er werden ook kansen te over gecreëerd, doordat Meervogels veel ruimte liet. Stan Prins, Lars Bakker, Remco Swerissen en Pieter konden het overwicht nog niet verzilveren. Pas in de 89e minuut was het Jasper Kraijer met de scherpe voorzet en air Lars kopte zeer knap en hard binnen. 1-4 en wedstrijd gespeeld.
Door deze zege is WF1 nu opgeklommen tot de bovenkant van de grote middenmoot en heeft de top in het zicht. Voor nu is het even rust en komen we in competitieverband pas op 9 maart weer in actie. Dan staat de Hoornse derby op het programma en ook de laatste wedstrijd van de tweede periode, waarin zowel WF1 als Always Forward goed bij staan. Tussendoor oefent WF1 op dinsdag 25 februari thuis tegen Spartanen.
Meervogels-WF 1 – 4
Toeschouwers: 89
4. 0-1 Jasper Kraijer (Lars Bakker)
16. 0-2 Pieter Koopman (pingel)
48. 0-3 Pieter Koopman (pingel)
57. 1-3
89. 1-4 Lars Bakker (Jasper Kraijer)
Opstelling WF1: Denny Knol, Jasper Kraijer, Mitchell Gieltjes (89. Jens Bot), Alex Wagenaar (68. Mario Hof), Jasper Swerissen, Nigel van der Raad, Dykan Zuiker, Lars Bakker, Stan Prins, Remco Swerissen, Pieter Koopman ©