Teamindeling Handbal 2019 -2020   |   24 - jul - 2019

Teamindeling Handbal 2019 -2020

De teamindeling 2019-2020 is dus een feit. Het heeft net als voorgaande seizoenen weer wat tijd gekost, maar dit komt door de goed bedoelde en onbedoelde druk van de kant van meelevende ouders van onze leden. Dit zorgde ervoor, dat we meerdere malen kritisch naar de teamindeling hebben moeten kijken en bijslijpen. Het is dus altijd weer een gepuzzel om het zoveel mogelijk leden naar de zin te maken. Daar slagen we voor een groot deel in, uitzonderingen daar gelaten. Zo is er een juiste mix ontstaan, waarmee onze leden straks met de juiste spirit aan het seizoen 2019-2020 kunnen beginnen.  

Vragen over de teamindeling graag mailen naar: handbal@westfriezen.nl

KLIK HIER INFO TEAMINDELING 2019 - 2020

Deel dit nieuwsbericht:     

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend