Jumbo actie is van start!   |   18 - okt - 2016

De Jumbo is zo vriendelijk en gul om de gepersonaliseerde spaaralbums van de sportplaatjes kosteloos aan de sv Westfriezen beschikbaar te stellen. Dat betekent dat de volledige opbrengst van de albumverkoop ten goede komt aan onze club. Nog een goede reden om het boek te kopen en onze club te steunen. Heb je nog niet aangegeven een gepersonaliseerd album te willen ontvangen, geef dit dan zo spoedig mogelijk door aan je coach.

Alvast heel veel succes met het verzamelen van de plaatjes!

Met vriendelijke groet,
De sponsorcommissie van de Westfriezen


Deel dit nieuwsbericht:     

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend