TRAININGSTIJDEN VELD

HANDBALTRAINING VELD BIJ WF

We starten de trainingen in het onderstaande schema vanaf 21 augustus 2018.
We trainen bij WF van 21 augustus tot 19 oktober 2018 en van 25 maart tot 14 juni 2019.

Teams die eerder dan 21 augustus willen trainen, en een trainer hebben die tijd heeft, kunnen op de onderstaande uren gewoon trainen.
Dames 1 en de A1 beginnen in overleg met de hoofdtrainer op 1 augustus. 

Poule-indeling 2018 - 2019 veld: Klik hier !

WF handbalbestuur

BUITEN TRAINING 20 aug.  tot 19 okt 2018 en van 25 maart tot 14 juni 2019
Trainingsdag Tijd A of K team 1 Trainer 1 Team 2 Trainer 2
             
Maandag 17.00 - 18.00     .Asfalt D2 Dana Jong D4 Margreet Vijn
Maandag 18.00 - 19.00 Asfalt C1 Vasilija Carrilero C2 Lieselore Groenewegen
Maandag 19.00 - 20.00 Asfalt Rec. HBCompetitieniet elke week!  
Maandag 20.00 - 21.00 Asfalt Rec. HB Competitieniet elke week!  
   
Maandag 17.00 - 18.00 Kunstgras  F1 Tim van Amstel E6 Karlijn Vriend en Cheena
Maandag 18.30 - 19.30 Kunstgras A3 Siem Besseling B2 Fiona van der Ploeg
Maandag 19.30 - 20.30 Kunstgras Dam 2 Johan Grooten
   
Dinsdag 16.00 - 17.00 Asfalt E1 en E2 Hans Eilers  
Dinsdag 17.00 - 18.00 Asfalt E3 Joris Kleinloog E4  Gerrie Besseling
Dinsdag 18.00 - 19.00 Asfalt D1 Ronald van der Zaag D3 Wim C / Jan Vreeker
Dinsdag 19.00 - 20.00 Asfalt B1 Ronald van der Zaag A2 Ronald van der Zaag
Dinsdag 20.00 - 22.00 Asfalt Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
   
Dinsdag 16.00 - 17.00 Kunstgras F2 Gerrie Besseling  
Dinsdag 18.00 - 19.00 Kunstgras E5 Hans Clobus en Sonja v.W.  
Dinsdag 19.00 - 20.00 Kunstgras  
   
Woensdag 16.00 - 17.00 Asfalt  
Woensdag 17.00 - 18.00 Asfalt D2 Mark Zuidhof en Olga D4 Gerrie Besseling
Woensdag 18.00 - 19.00 Asfalt C1 Vasilija Carrilero C2 Lieselore Groenewegen
Woensdag 19.00 - 20.00 Asfalt A3 Kayra Deun / Siem Keepers Aranka Deun
Woensdag 20.00 - 21.00 Asfalt Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
   
Woensdag 16.00 - 17.00 Kunstgras  
Woensdag 17.00 - 18.00 Kunstgras F1 Tim van Amstel E6 Arjen Schutte 
Woensdag 18.00 - 19.00 Kunstgras B2 Fiona van der Ploeg
Woensdag 19.00 - 20.00 Kunstgras
   
Donderdag 16.00 - 17.00 Asfalt  
Donderdag 17.00 - 18.00 Asfalt E3 Pim van Zwol E4  Joris Kleinloog
Donderdag 18.00 - 19.00 Asfalt D1 Ronald van der Zaag D3 Wim C / Jan Vreeker
Donderdag 19.00 - 20.15 Asfalt B1 Ronald van der Zaag A2 Ronald van der Zaag
Donderdag 20.15 - 21.30 Asfalt Dames 3  Ronald Vellinga Dam 2 Johan Grooten
   
Donderdag 17.00 - 18.00 Kunstgras E1 en E2 Margreet Vijn en Maaike  
Donderdag 18.00 - 19.00 Kunstgras E5 Hans Clobus en Sonja v.W.  
Donderdag 19.00 - 20.00 Kunstgras  
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor