TRAININGSTIJDEN ZAAL

Speelschema 2018 - 2019 ; Klik hier !

Poule-indeling zaal 2018 - 2019 : Klik hier !

Zaaltrainingsschema is nogal wat passen en meten geworden met de onderstaande trainingstijdenpuzzel.
Sommige teams trainen in hetzelfde uur met drie teams.
Dus of 2 teams samen op 2/3 en de ander een 1/3. Of de zaal in drieën opdelen! Ook hier is WF Handbal fun!

De eerste zaaltraining is op 22 oktober en de laatste zaaltraining is op 21 maart 2019. Daarna hervatten we de buitentraining bij WF.
Dit omdat het zaalprogramma dan is geëindigd. 

In week 42 traint iedereen nog buiten bij WF.

In week 43 traint op dinsdag en woensdag sporthal Zwaag:
19.00-20.00 uur B1 en A2 door Ronald van der Zaag
20.00-22.00 uur Dames 1 en A1 door Tim

In week 44, en dat is vanaf 29 oktober:
Het normale schema zoals hieronder!

ZAALTRAININGSSCHEMA 2018-2019 in sporthal ADOSHAL en sporthal ZWAAG vanaf   29 okt. 2018 tot 21 mrt. 2019
Trainingsdag Tijd Sporthal team 1 Trainer 1 Team 2 Trainer 2
             
Maandag 18.00 - 19.00ADOSHAL   D2 Siem Besseling/Dana B2 Fiona van der Ploeg
Maandag 19.00 - 20.00 ADOSHAL  A3 Ronald Vellinga Dam 2 Johan Grooten
             
Maandag 17.00 - 18.00 Zwaag F1 Tim van Amstel E6 Karlijn Vriend 
Maandag 18.00 - 19.00 Zwaag   C1 en C2 op 2/3 veld D4 Margreet Vijn  1/3 veld
Maandag 18.00 - 19.15 Zwaag C1 Vasilija Carrilero C2 Lieselore Groenewegen
.            
Dinsdag 16.00 - 17.00 Zwaag E1  Hans Eilers E2 Hans Eilers
Dinsdag 17.00 - 18.00 Zwaag E3/E4 Joris Kleinloog/ Jan * 2/3 zaal E5 Hans Cl.  en Sonja * 1/3 zaal
Dinsdag 18.00 - 19.00 Zwaag D1 Ronald van der Zaag D3 Wim C / Jan Vreeker
Dinsdag 19.00 - 20.00 Zwaag B1 Ronald van der Zaag A2 Ronald van der Zaag
Dinsdag 20.00 - 20.30 Zwaag        
Dinsdag 20.00 - 22.00 Zwaag Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
.            
Dinsdag 21.00 - 22.00 De Kers xx De Kers Bezet Bezet
.            
Woensdag 16.15 - 17.15 Zwaag F1 Tim van Amstel E6 Arjen Schutte
Woensdag 17.15 - 18.15 Zwaag D2 Mark Zuidhoff en Olga F2      Gerrie Besseling
Woensdag 18.15 - 19.15 Zwaag A3 Siem Besseling B2 Fiona van der Ploeg
.            
Woensdag 18.00 - 19.00 ADOSHALC1 Vasilija Carrilero C2 Lieselore Groenewegen
Woensdag 19.00 - 20.00 ADOSHAL   Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
Woensdag 20.00 - 20.55 ADOSHAL   Dames 1 Tim van Amstel A1 Tim van Amstel
Woensdag 21.00 - 22.00 ADOSHAL   Wedstrijd   Recreanten Wedstrijd Recreanten
.            
Donderdag 19.00 - 20.00 ADOSHAL   Bezet Ados korfbal Bezet Bezet
Donderdag 20.00 - 21.00 ADOSHAL.   Bezet Ados korfbal Bezet Bezet
.            
Donderdag 16.00 - 17.00 Zwaag E1/E2 Margreet Vijn D4 Margreet Vijn
Donderdag 17.00 - 18.00 Zwaag E3/E4 Pim van Zwol/Joris * 2/3 zaal E5 Hans Cl.  en Sonja * 1/3 zaal
Donderdag 18.00 - 19.00 Zwaag D1 Ronald van der Zaag D3 Wim C / Jan Vreeker
Donderdag 19.00 - 20.15 Zwaag B1 Ronald van der Zaag A2 Ronald van der Zaag
Donderdag 20.15 - 20.45 Zwaag Half uur ! B1/A1/A2/A3 Keeper Aranka
Donderdag 20.15 - 21.30 .Zwaag Dames 3 Ronald Vellinga Dam 2 Johan Grooten
Deel deze pagina:     

laatste nieuwsnieuws icoon

Hoofdsponsorhoofdsponsor icoon

Supersponsorsupersponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Topsponsorstopsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Websponsorwebsponsor icoon

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

VVWFvrienden van westfriezen icoon

word ook vriend
Cor